Cuma, Kasım 24, 2017
Son Haberler

ALMANYA BU GECEYE KİLİTLENDİ

Almanya’nın Baden Wüttenberg Bölgesi Stuttgart yakınlarında faaliyetlerine devam eden Karadeniz Giresunlular Bw Derneği tarafından her yıl geleneksel hale gelen Karadenizliler Giresun Dayanışma gecesi bu hafta sonu Erdmannhausen Halle Auf Der Schray’da gerçekleştirilecek.

Gece öncesi dernek yöneticileri bütün hazırlıkları tamamlayarak artık geri sayıma geçti. Bir birinden önemli Giresunlu sanatçıların yer alacağı gecede Giresun’un ilk ulusal kanalı olan Mavi Karadeniz Tv Türkiye saati ile 00-02 arası Almanya saati 22-00 arasında canlı yayın yapacak.

Sunuculuğunu Musa Ada’nın yapacağı gecede Kemençe Sanatçıları Hayati Daştan, Erdoğan Erol, Türk Halk Müziği Sanatçıları Güler Öztürk, Hakan Köntek, Serkan Özer ve Fantazi Müzik Sanatçısı Güngör Coşkun yer alacak.

Mavi Karadeniz Tv tarafından düzenlenen Kemençe Star yarışması birincisi Hayati Daştan’ın ilk yurtdışı programını yapacağı gecenin işte afişi;

Check Also

AVRUPA GİRESUNLU AKADEMİSYENLER DERNEĞİ FAALİYETLERE DEVAM

Avrupa`daki Giresun`lu Akademisyenler Dernegi “Kültürlerarasi anlayisi gelistirip – beraberce gelecegi olusturmak ” temasi altinda bu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir