Cuma, Kasım 24, 2017
Son Haberler

ALMANYA STUTTGART VE BÖLGESİNDE GECE HEYECANI

Almanya’da faaliyetlerine devam eden en etkin dernek olan Karadeniz Giresunlular Bw Derneğinin bu yıl 6. kez 25 Şubat Cumartesi günü düzenleyeceği Karadenizliler Dayanışma gecesi öncesi çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Gece öncesi bölgede faaliyet gösteren dernek yönetim kurulu geceden herkesi haberdar edebilmek için büyük bir özveri ile çalışmalara devam ediyor.

Gece ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Karadeniz Giresunlular Bw Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Öksüz ” Geleneksel gecemiz öncesi gece gündüz çalışmalara devam ediyoruz. Her yıl derneğimizin yaptığı dayanışma gecelerine ilgi artıyor bizde bu ilginin hakkının vermek için başta Kadın kollarımız olmak üzere bütün yönetici arkadaşlarımla gece gündüz saat fark etmeden çalışıyoruz. Gecemize katılacak başta hemşerilerimiz olmak üzere bütün misafirlerimizi en iyi şekilde ağıramak istiyoruz. Bu sene sloganımız bir şehri yaşamak için bir gece GİRESUN diyoruz.” dedi.

İşte o gecenin afişi;

Check Also

AVRUPA GİRESUNLU AKADEMİSYENLER DERNEĞİ FAALİYETLERE DEVAM

Avrupa`daki Giresun`lu Akademisyenler Dernegi “Kültürlerarasi anlayisi gelistirip – beraberce gelecegi olusturmak ” temasi altinda bu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir