Pazartesi, Şubat 19, 2018
Breaking News

ALMANYA STUTTGART VE BÖLGESİNDE GECE HEYECANI

Almanya’da faaliyetlerine devam eden en etkin dernek olan Karadeniz Giresunlular Bw Derneğinin bu yıl 6. kez 25 Şubat Cumartesi günü düzenleyeceği Karadenizliler Dayanışma gecesi öncesi çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Gece öncesi bölgede faaliyet gösteren dernek yönetim kurulu geceden herkesi haberdar edebilmek için büyük bir özveri ile çalışmalara devam ediyor.

Gece ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Karadeniz Giresunlular Bw Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Öksüz ” Geleneksel gecemiz öncesi gece gündüz çalışmalara devam ediyoruz. Her yıl derneğimizin yaptığı dayanışma gecelerine ilgi artıyor bizde bu ilginin hakkının vermek için başta Kadın kollarımız olmak üzere bütün yönetici arkadaşlarımla gece gündüz saat fark etmeden çalışıyoruz. Gecemize katılacak başta hemşerilerimiz olmak üzere bütün misafirlerimizi en iyi şekilde ağıramak istiyoruz. Bu sene sloganımız bir şehri yaşamak için bir gece GİRESUN diyoruz.” dedi.

İşte o gecenin afişi;

Check Also

STUTTGART’TA GİRESUN RÜZGARI ESECEK

Almanya’da faaliyetlerine devam eden Karadeniz Giresunlular Bw Derneği yönetim kurulu 03 Mart 2018’de yapacağı Giresun …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir