Pazartesi, Şubat 19, 2018
Breaking News

ALMANYA’DA İFTARA BÜYÜK İLGİ

Almanya’nın Baden Wüttenberg Eyaleti Stuttgart yakınlarında faaliyetlerine devam eden Karadeniz Giresunlular Bw Derneği geleneksel iftar programını gerçekleştirdi.

İftar programına uzak ve yakından yüzlerce kişi katılırken dernek yönetimi ve kadın kolları hummağalı bir çalışma ile misafirlerini ağırladı.

Karadeniz Giresunlular Bw Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Öksüz ” Geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar programımıza yaklaşık 200 kişi katıldı. Her yıl daha fazla ilgi ile böyle etkinlikler yapıyor olmamız izlediğimiz yolun doğru olduğunu gösteriyor. Bu iftar programımıza gelerek bizleri onurlandıran bütün üylerimize, üye olmayan dostlarımıza, sponsorlarımıza bize desteğini esirgemeyen herkese yönetim kurulum ve şahsım adına teşekkürü borç biliyorum.” dedi.

dernekiftari2015

Geleneksel iftar programı imece (Dayanışma) usulü ile hazırlanması ve uzak yakın bir çok şehirden iftar programına katılımın yoğun olması yönetim kurulu ve derneğin üyeleri arasında olumlu karşılandı.

Check Also

STUTTGART’TA GİRESUN RÜZGARI ESECEK

Almanya’da faaliyetlerine devam eden Karadeniz Giresunlular Bw Derneği yönetim kurulu 03 Mart 2018’de yapacağı Giresun …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir