Salı, Şubat 20, 2018
Breaking News

Ankara da Giresun Günleri Hazirligi

Toplantiya katilan ; Giresun Platformu Sözcüsü Ahmet Aydin Giresun Saglik, Egitim ve Sosyal Dayanisma Vakfi Baskani Metin Yaraman, Giresun ve Ilçeleri Dernegi Genel Sekreteri Kadir Karagülmez, Sebinkarahisarlilar Vakfi Baskani Ünsal Uluçeçen, Görele – Eynesil – Çanakçi Dernegi Adina Nazmi Kasim, Tirebolu Kültür ve Yardimlasma Dernegi Baskani Ömer Coskun tarafindan alinan ortak karar ile Giresun Valiligi himayesinde,  “Ankara Giresun Tanitim Günleri”ni gerçeklestirmek için Giresun Valiligine müracaat etme karari alindi.


Hazirlanan bir dilekçe ile Giresun Valiliginden randevu talebinde bulunmak için harekete geçildi. Olusturulan heyetin ayni zamanda Ankara’da yasayan Giresunlularin basari dileklerini de sunacagi belirtildi.


Yapilan toplantida, platform, vakif ve dernek temsilcileri, “faaliyetlerini anlatip, bundan sonra ortaklasa daha büyük etkinliklere imza atarak hemserilerimize yardim ve desteklerimizi artiracagiz” dedi.


Yapilan toplantida, Ankara’da yasayan Giresunlulardan, Giresun Platform’u, Vakif ve Derneklere mutlaka iletisim bilgilerini ulastirmalari istendi. 

Check Also

YILMAZ VURAL ELAZIĞ MAÇI İLE ÇIKIŞA GEÇERİZ

Giresunspor’un Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Denizlispor mağlubiyeti sonrası, “İnşallah Elazığ maçıyla kötü gidişi durdururuz” dedi. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir