Perşembe, Aralık 14, 2017
Son Haberler

Ankara da Giresun Günleri Hazirligi

Toplantiya katilan ; Giresun Platformu Sözcüsü Ahmet Aydin Giresun Saglik, Egitim ve Sosyal Dayanisma Vakfi Baskani Metin Yaraman, Giresun ve Ilçeleri Dernegi Genel Sekreteri Kadir Karagülmez, Sebinkarahisarlilar Vakfi Baskani Ünsal Uluçeçen, Görele – Eynesil – Çanakçi Dernegi Adina Nazmi Kasim, Tirebolu Kültür ve Yardimlasma Dernegi Baskani Ömer Coskun tarafindan alinan ortak karar ile Giresun Valiligi himayesinde,  “Ankara Giresun Tanitim Günleri”ni gerçeklestirmek için Giresun Valiligine müracaat etme karari alindi.


Hazirlanan bir dilekçe ile Giresun Valiliginden randevu talebinde bulunmak için harekete geçildi. Olusturulan heyetin ayni zamanda Ankara’da yasayan Giresunlularin basari dileklerini de sunacagi belirtildi.


Yapilan toplantida, platform, vakif ve dernek temsilcileri, “faaliyetlerini anlatip, bundan sonra ortaklasa daha büyük etkinliklere imza atarak hemserilerimize yardim ve desteklerimizi artiracagiz” dedi.


Yapilan toplantida, Ankara’da yasayan Giresunlulardan, Giresun Platform’u, Vakif ve Derneklere mutlaka iletisim bilgilerini ulastirmalari istendi. 

Check Also

EFSANE BAŞKAN YAKUP AKTAŞ ANILDI

Bursa’nın Merkez Osmangazi İlçesinde Emek Beldesinde 3 Dönem Belediye Başkanlığı yapan Giresunlu Efsane siyasetçi Yakup …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir