GALATASARAY BAŞKANI ÖZBEK GİRESUNLULAR İLE BULUŞTU

0
32

Giresun Federasyonunun davetlisi olarak Giresun Tanıtım Günleri’ne katılan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, kemençe ve horonlarla karşılandı.

Bir Giresunlu olarak Giresun Tanıtım Günleri’nde hemşehrileriyle birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Dursun Özbek, yöresel ikramlardan aldı ancak kendisi gibi Giresunlu olan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in horon teklifine katılmadı. Giresun Federasyonu tarafından düzenlenen Giresun Tanıtım Günleri birbirinden değerli önemli misafirleri ağırlamaya devam ediyor. En son katılan misafiri ise Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç oldu.

Giresun Federasyon Başkanı Mehmet Kuğu tarafından kemençe ve horonlarla karşılanan misafirler Giresun Kültür Evinde ağırlandı. Burada yöresel ikramlarda bulunulan misafirler horon gösterilerini izledi. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç horona katılırken, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ise horon oynayamadığını söyledi.

GİRESUNSPOR’A BAŞARILAR DİLEDİ

Giresun Günleri’nde hemşehrileriyle birlikte olmaktan son derece mutlu olduğunu ifade eden Dursun Özbek, Federasyon Başkanı Mehmet Kuğu’dan daha sık yapması isteğinde bulundu. Giresunspor’a da 1. Lig yolunda başarılar dileyen Dursun Özbek, “Sanıyorum ki Giresunspor play-offtan 1.Lig’e yükselecektir. Ancak bu seferde rakip olacağız. Ancak Giresunluluk başka bir şeydir. Giresunspor’a verdiği bu 1.Lig mücadelesinde başarılar diliyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.