GİRESUN FINDIĞI RESİM YARIŞMASI SONUÇLANDI

0
36

Giresun Fındığı Konulu Fotoğraf Yarışmasının sonuçlanması ile sergi açılışı ve ödül töreni yapıldı.

Giresun Ticaret Borsası tarafından bu yıl ikincisi düzenlen Giresun Fındığı konulu fotoğraf yarışması sergi ve ödül töreni Giresun Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, Giresun Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Kurt, Giresun İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk, Giresun Defterdarı Musa Koçulu, Giresun Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt, İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Dr. Muhammet Angın ve çok sayıda daire amirleri ve halkın yoğun katılımı ile Can Akengin Sanat Galerisinde açıldı.

Serginin açılış konuşmasını Giresun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Temel Yanıkoğlu yaptı.
GTB Başkanı Temel Yanıkoğlu konuşmasında, “Giresun Ticaret Borsası olarak bu sene 2.sini düzenlediğimiz fotoğraf yarışmamızın sergi ve ödül törenini yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Yaklaşık 130 eser arasından jüri üyelerimizin takdir ettiği 32 adet fotoğrafımız burada sergilenmekte, ben katılım sağlayan tüm fotoğraf severlere teşekkür ediyorum. 5-9 Aralık tarihleri arasında açılacak olacak sergimize tüm Giresunluları davet ediyorum” dedi.

Ardından yarışmada dereceye girenlere temsili hediye çekleri takdim edildi. Fotoğrafçılar ile birlikte sergi gezilerek program son buldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.