Son Haberler

GİRESUN ÜNİVERSİTESİNE BORSA BAŞKANI ZİYARETİ

Giresun Ticaret Borsası Başkanı ve Görele Fakülte ve Yüksek Okul Kurma, Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkan Yardımcısı Mustafa Demirci, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Giresun Üniverstesi Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar kendisine ziyarete gelen Giresun Ticaret Borsası Başkanı ve Görele Fakülte ve Yüksek Okul Kurma, Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkan Yardımcısı Mustafa Demirci’ye ilçeye yeni açılacak bölümün müjdesini verdi.

Ziyarette konuşan Mustafa Demirci “Sizin destekleriniz ve derneğimizin de çabalarıyla Görele Güzel Sanatlar Fakültemiz, üniversitemize ve Görele’mize yakışır bir şekilde tamamlanmıştır. Görele Güzel Sanatlar Fakültesi’nin hayata geçmesi için gösterdiğiniz çabalar için size teşekkür ederiz. Okulumuzun bir an önce Fakülte düzeyinde eğitim-öğretime başlaması da en büyük arzumuz ve beklentimizdir” diye konuştu.

Check Also

GİRESUN ÜNİVERSİTESİNDE TARİHİ BİR GÜN

Giresun Üniversitesi’nde dün Birinci Onur Ödülleri programı düzenlendi. Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli’nin yoğun programı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir