Pazartesi, Mart 19, 2018
Breaking News

GİRESUNLU DR. MUSA ŞAHİN KARAMAN İL SAĞLIK MÜDÜRÜ OLDU

Yaklaşık 3.5 yıldır yürüttüğü Tunceli Halk Sağlığı Müdürlüğü görevinde başarılı çalışmalarıyla tanınan ve aldığı ödüllerle adından sıkça söz ettiren Giresun Keşaplı hemşerimiz Dr. Musa Şahin, Tunceli Halk Sağlığı Müdürlüğü görevinden ayrılarak Karaman İl Sağlık Müdürlüğü görevine getirildi.

Tunceli Halk Sağlığı Müdürü iken yapmış olduğu birçok projede adından söz ettiren Dr.Musa Şahin’in Karaman İl Sağlık Müdürü olarak atanması Karaman için bir fırsat oldu.

TUNCELİ’YE VEDA ETTİ

Tunceli’den ayrılan Dr.Musa Şahin yayınlamış olduğu mesajında; “2013 Mayıs ayından bu güne severek ve onur duyarak hizmet ettiğim Tunceli Halk Sağlığı Müdürlüğü görevimden Sağlık Bakanlığımızın 2374 karar nolu, 09/12/2016 karar tarihli bildirisi gereğince Karaman İl Sağlık Müdürlüğü görevimde milletimize daha fazla hizmet etmek için ayrılıyorum. Birlikte çalışma fırsatı bulduğum Sayın Tunceli Valisi Osman KAYMAK’a, katkı ve desteğini gördüğüm tüm mesai arkadaşlarıma, tüm kamu kurum müdürlerine, siyasi parti yöneticilerine, sivil toplum örgütleri, basın mensupları ve tüm Tuncelili hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Karaman İl Sağlık Müdürlüğü görevi ile birlikte Karaman Halk Sağlığı Müdürlüğü görevini de vekaleten yürütecek Dr. Musa Şahin’in aynı başarıları Karaman’da göstermesi bekleniyor.

Check Also

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKULTESİNDEN BİR İLK DAHA

Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde ilk defa yapılan larenks kanserli hastaya gırtlak ameliyatı başarıyla gerçekleştirildi. Ses …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir