Pazartesi, Mart 19, 2018
Breaking News

GİRESUNLU KOMUTANLAR EMEKLİ EDİLDİ

Giresunlu Komutanlar Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Bekir Kalyoncu ile Hava Kuvvetleri Komutanlığı Kurmay Başkanı Korgeneral Nezih Damcı emekli edilerek Giresunluları hayal kırıklığına uğrattılar.

Bürokraside uzun yıllardır bir ivme kaydedemeyen Giresun hazır bürokratlarını bir bir kayıp ediyor.

nezihdamci

Yüksek Askeri Şurada Kara Kuvvetleri Komutanı olması beklenirken süpriz bir şekilde emekli edilen Giresun’un önemli askeri bürokratlarından Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Bekir Kalyoncu dan sonra Hava Kuvvetleri Komutanlığında görev yapan Hava Kuvvetleri Komutanlığı Kurmay Başkanı Korgeneral Nezih Damcı da emekli olarak kendilerine bel bağlayan Giresunlu hemşlerilerini büyük hayal kırıklığına uğrattı.

Check Also

EVDE ÇIKAN YANGIN KORKUTTU

Giresun Merkez Osmaniye Mahallesinde bir evde henüz bilinmeyen bir nedenden dolayın yangın çıktı. Yangında bir …

4 comments

  1. (Giresunlu hemşlerilerini büyük hayal kırıklığına uğrattı.) Allah aşkına bu nasıl bir yazı yahu sanki adamlar kendi isteğiyle gidiyorlarda giresunluları hayal kırıklığına uğratmışlar.Sanki kalem onların elinde.

  2. Sırlı arkadaş tarafımıza gelen tepki mailleri nedeniyle yapılmış bir haberdir. hayal kırıklığını kimin yarattığı değil yaşanan hayal kırıklığı önemlidir… Editör….

  3. sacma haber yapmayalim.. gelende gidende bizim askerimiz. Aslolan hangi eseri birakti ona bakmak lazim..! Kuru hemsericilik ile olmaz bu devlet isleri. Bence..! Saygilar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir