Pazartesi, Şubat 19, 2018
Breaking News

GİRESUNLULAR BW GECESİ KANAL28 TV EKRANLARINDA

Almanya’da faaliyetlerine devam Karadeniz Giresunlular Bw Derneği 5. geleneksel dayanışma gecesinin televizyon görüntüleri bugün Türkiye saati ile 10-11 saatleri (Almanya saati ile 09-10) arasında Ulusal Kanallarımızdan Kanal 28 televizyonu ekranlarına geliyor.

Kanal 28 Televizyonu ekranlarında yayınlanacak ilk program Türkiye saati ile 10-11 aynı yayının tekrarı ise yine bugün 24-01 Türkiye saati yine Almanya saati ile 23-24 saatleri arası olacak.

Almanya’da yapılan ve muhteşem görüntülerin yer aldığı 5. geleneksel Giresunlular dayanışma gecesinin bu ilk bölümünde gecede sahne alan sanatçılar ve gecenin muhteşem açılışı yer alırken haftaya yayınlanacak bölümlerde ise geceye gelen konuklar ile yapılan röportajlar yer alacak.

Geceye 500 km uzaktan gelerek gecenin çekimlerini yapan ünlü iş adamı ve gönüllü Giresun kameraman Naci Nebioğlu’nun muhteşem görüntüleri ile ekrana gelecek programların önümüzdeki günlerde yayınlanacak röportajları ise çok büyük ses getireceği düşünülüyor.

Check Also

STUTTGART’TA GİRESUN RÜZGARI ESECEK

Almanya’da faaliyetlerine devam eden Karadeniz Giresunlular Bw Derneği yönetim kurulu 03 Mart 2018’de yapacağı Giresun …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir