Cumartesi, Mart 17, 2018
Breaking News

GİRESUNSPOR’A BİR MORALDE AMERİKA’DAN

PTT 1. Ligi takımlarından Giresunspor hafta sonu deplasmanda galip Adanaspor maçından aldığı galibiyetle büyük moral kazanmıştı. Bu galibiyet moraline birde Türk Amerikan Giresunlular Derneği yönetiminden açık artırmada satılan formanın 5.500 dolara alıcı bulması ve elde edilen gelirin Giresunspor’a bağışlandığı haberi geldi.

giresunsporusamoral,

Türk Amerikan Giresunlular derneği tarafından, Amerika Birleşik Devletleri (ABD) New Jersey eyaletinde düzenlenen müzik ve kültür şöleninde Giresunspor forması 5500 Dolara satıldı.

Türk Amerikan Giresunlular Derneği Başkanı Nurettin Oflu yaptığı açıklamada, açık artırmayla beraber en yüksek fiyatı veren iki hemşehrimiz Erman Özkaya ve Erdal Eren Abbasoğlu Giresunspor da futbol oynayan futbolcuların imzalı olduğu formayı satın aldıklarını söyledi.

Hemşehrilerimize gösterdikleri medeni cesaretlerinden dolayı teşekkür ettiğini belirten Nurettin Oflu, satın alınan formadan gelen parayı Giresunspor kulübüne ulaştıracağız. dedi.

Haber: Fatih Aytekin Özdemir

Check Also

UÇAN KEMENÇE SAVAŞ YILDIZ ALMANYA’YI UÇURUR MU?

Almanya’nın Baden Wüttennberg eyaleti Stuttgart yakınlarında faaliyetlerine devam eden Karadeniz Giresunlular Bw derneği tarafından her …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir