Pazartesi, Ocak 22, 2018
Son Haberler

GURBETTE İLK FAALİYET YİNE O DERNEK’TEN

Karadeniz Giresunlular Bw Derneği yaz tatilnin bitmesi ile ilk toplantısını yaptı ve 2015 kalan kısmı ve 2016 faaliyet programını belirledi.

Karadeniz Giresunlular Bw Derneği Basın Sözcüsü Abdullah Tekin ” Yaz tatilini bitirip hepimiz işlerimize ve kaldığımız yerden sosyal faaliyetlerimize geri döndük. Dernek lokalinde bir araya gelerek 2015 yılının kalan kısmı ve 2016 yılı çalışma programımızı belirledik. ilk olarak artık geleneksel hale getirdiğimiz Hamsi günü, yine derneğimiz üyeleri ile hasta ziyareti ve rutin faaliyetlerimize devam edeceğiz. Yine derneğimiz sponsorlarını davet edeceğimiz faaliyetler ile üyelerimizi bir araya getirmeyi planlıyoruz.” dedi.

Basın Sözcüsü Abdullah Tekin ” 2016 yılında yapacağımız dayanışma gecesinin’de tarihi belli oldu ilerleyen günlerde dernek başkanımız Sayın Cevat Öksüz hem gecenin katılımcıları hemde gece programı hakkında kamu oyuna gerekli açıklamayı yapacak. İnşallah yeni çalışma dönemimiz sosyal camiaya hayırlı ve uğurlu olur.” dedi.

Check Also

ALMANYA’DA ÖRNEK DERNEĞİMİZDE KADIN KOLLARI SEÇİMİ

Giresun’u Almanya’da en iyi temsil eden derneklerimizden Baden Wüttenberg Karadeniz Giresunlular Bw Derneği hafta sonu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir