Cuma, Kasım 24, 2017
Son Haberler

MÜJDAT ÖZ DOĞANKENT BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun İl Başkanı Av. Müjdat Öz beraberinde İl ilçe yöneticileri ile, Giresun ilindeki tek partili ilçe belediyesi olan Doğankent Belediye Başkanı Haşim Birol Tekin’e bir ziyaret gerçekleştirdi.

MHP Giresun İl Başkanı Av. Müjdat Öz beraberindeki heyet ile, Doğankent Belediye Başkanı Haşim Birol Tekin’i makamında ziyaret ederek, bir süre görüştü.

Haşim Birol Tekin, MHP Giresun İl Başkanı Müjdat Öz’e belediyenin çalışmaları hakkında bilgi vererek, belediye olarak hizmetlerinin artarak devam edeceğini söyledi.

Belediye olarak kültürel çalışmalara da önem verdiğini ifade eden Doğankent Belediye Başkanı Haşim Birol Tekin Tekin, “Gelenek ve görenekleri bir olan Trabzon Şalpazarı Belediyesi ile kardeş belediye olduk. İlçenin kültür yayınları olarak tanıtıcı kitap hazırlattık. Harşit Vadisi’nin işgalinin 100. yılında bir sempozyum düzenledik. Türkiye’de nerede kampanya varsa ilçe esnafıyla birlikte yardımcı olduk. İlçe olarak Kızılay’a kan bağışında her türlü desteği verdik ve vermeye devam edeceğiz.” dedi.

MHP Giresun İl Başkanı Av. Müjdat Öz de Belediye Başkanı Haşim Birol Tekin’e görevinde başarılar diledi.

Check Also

İL ÖZEL İDARESİ KREDİ KARTI İÇİN AÇIKLAMA YAPTI

Giresun İl Özel İdaresi tarafından dönemin Giresun Valisi Hasan Karahan’a çıkartıldığı öne sürülen kredi kartıyla …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir