PRF. DR. AYGÜN ATTAR KÜLLİYEDE AĞIRLANDI

0
60

Giresun Üniversitesi Rektörü Prf. Dr. Aygün Attar 8 Mart dünya kadılar günü nedeniyle Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı tarafından 81 ilden davet edilen hanımlar ile birlikte Cumhurbaşkanlığı külliyesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edildi.

kulliyhediyeerektorerdogan

Türkiye çapında alanlarında başarılı 250 hanımı bir resepsiyon ile ağırlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu başarılı isimlerden biri olan Giresun Üniversitesi Rektörü Prf. Dr. Aygün Attar’a özel ilgi gösterdi.

Bugün yapılacak olan Giresun Üniversitesi Rektörlük seçimleri öncesi Rektör Prf. Dr. Aygün Attar’a büyük moral olan bu kabul bir süredir rektör hakkında yanlı yayın yapan bir kaç gazete tarafından görülmek istenmesede büyük bir hayal kırıklığına yol açtı.

Prf. Dr. Aygün Attar’ın Cumhurbaşkanlığı külliyesinde ağırlanması bazı siyasi çevrelerin bir süredir yaptıkları hazırlıkların aslında ne kadar boş olduğununda bir göstergesi olarak değerlendirildi.

Öte yandan bugün yapılacak olan rektörlük seçimlerinde Prf. Dr. Aygün Attar’ın açık ara önde olacağı ve YÖK listesinin başında Cumhurbaşlığı Külliyesine gönderileceğide artık kesinlik kazandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.