Cuma, Kasım 24, 2017
Son Haberler

SAADET PARTİSİ GİRESUN İL KONGRESİNDE İLGİNÇ GÖRÜNTÜLER

Saadet Partisinin (SP) Giresun’da bir düğün salonunda düzenlenen 6. Olağan İl Kongresi’ne katılan SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nu tek aday olarak seçime giren SP İl Başkan adayı Abdülkadir Bektaş’ın yanı sıra Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun İl Başkanı Necati Tığlı karşıladı.

CHP Giresun İl Başkanı Necati Tığlı kongrede bir süre bulunduktan sonra düğün salonundan ayrıldı.

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, kongrede partililer ve misafirlere yaptığı konuşmada iktidara geldikleri taktirde şuan devam etmekte olan hizmet yatırımlarının tamamını durduracaklarını söyledi.

Konuşmasında hükümetin hizmet yatırımlarını eleştirerek iktidara geldikleri taktirde hepsini durduracaklarını ifade eden SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Bu hükümet yapıyor? Hızlı tren yapıyorlar, otoyollar yapıyorlar, limanlar yapıyorlar, havaalanları yapıyorlar, köprüler yapıyorlar, tüneller yapıyorlar bunların hiç birine kötü diyemeyiz. Bunların üzerine vurgu yaparak söylüyorum. Ben karayoluyla giderken ne kadar güzel, rahat gidiyorum amenna. Dün Ankara’dan Kocaeli’ne hızlı trenle gittim ne güzel ama hemen birileri ‘Beğenmediği trene bindi’ demiş, biri başlık atmış. ya hu ben beğenmediğim trene binmedim, beğendiğim trene bindim de ben diyorum ki bu treni biz yapsaydık, biz üretseydik önce üretime geçsek, sonra hizmet yatırımlarına para ayırsaydık diyorum. İnşallah bir gün bu yetki bize verilirse biz iktidara gelsek bugün bu iktidarın yapmakta olduğu yatırımların tamamını durdururuz. Biz inşaat yapmayacağız değil biz fabrika inşaatı yapacağız. Arkasından makinelerini de getireceğiz. İnşaatta bin 500 kişi çalıştıracağız. Fabrika bittiğinde 4 bin 500 kişi çalıştıracağız” dedi.

Check Also

İL ÖZEL İDARESİ KREDİ KARTI İÇİN AÇIKLAMA YAPTI

Giresun İl Özel İdaresi tarafından dönemin Giresun Valisi Hasan Karahan’a çıkartıldığı öne sürülen kredi kartıyla …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir