VALİ HARUN SARIFAKIOĞULLARI GÖNÜLLERİ FETHETTİ

0
103

Bir süre önce Giresun Valisi olarak atanan Harun Sarıfakıoğlu şehri tanıma adına gerçekleştirdiği esnaf ziyaretleri sırasında Giresun Sanayi sitesinde bir esnaf ile samimi kucaklaşması sosyal medyada günün konusu oldu.

Gaziantep’in Nizip Kaymakamı iken son Valiler Kararnamesi ile Giresun Valiliği görevine atanan Harun Sarıfakıoğulları’nın bir esnaf ile kucaklaşırken çekilen fotoğrafı sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.

Göreve başladığı ilk gün törenin ardından ilk iş olarak şehit ailelerini ziyaret eden Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, yaptığı ilk açıklamada ise, “Hizmet anlayışımızda bundan önce olduğu gibi kapımız sürekli açık olacak. Odasına, makamına kapanan, vatandaşla ilişkileri sığ bir yönetici, idareci görmeyeceksiniz” demişti. Giresun’un dört bir yanını gezen ve vatandaşı birebir dinleyen Giresun Valisi Sarıfakıoğulları, geçtiğimiz gün ziyaret ettiği Giresun Sanayi Sitesi’nde esnaf ile bir araya geldi. Üstü yağ, pas içinde olan sanayi ustalarına çekinmeden sarılan Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları’nın bir esnaf ile kucaklaşırken çekilen fotoğrafı sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı. Sosyal medyada bir anda en çok paylaşılanlar arasına giren fotoğrafa vatandaşlar, “İşte gerçek vali”, “İşte devletin valisi” şeklinde yorumlar yaptı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.