AK PARTİ GİRESUN İL BAŞKANI ŞENLİKOĞLU TEŞEKKÜR ETTİ

0
50

AK Parti Giresun İl Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu, “Kongremizde yaşanan heyecan ve coşku çok şükür bizlere 2019’un ışığını tutmuş, kararlılığımızı ve hedeflerimizi açık bir şekilde yeniden ortaya koymuştur.” dedi.

Aytekin Şenlikoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, partilerinin 6. Olağan Giresun İl Kongresini 25 Mart Pazar günü AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla büyük bir coşku ve tarihi bir kalabalıkla gerçekleştirdiklerini belirtti.

Türk siyasi tarihinde çığır açmış bir hareket olarak 2019’da yapılacak seçimlere damgalarını vuracaklarını dile getiren Aytekin Şenlikoğlu, şunları kaydetti:
“Kongremizde yaşanan heyecan ve coşku çok şükür bizlere 2019’un ışığını tutmuş, kararlılığımızı ve hedeflerimizi açık bir şekilde yeniden ortaya koymuştur. Giresun’da her kesimimi kucaklayan yeni yönetim kurulumuz ile, Hedefimiz gayet açık. Yenilenen kadrolarımızla inşallah 2019’da AK Parti’yi Giresun da gelmiş geçmiş en yüksek oy oranları ile tanıştıracağız. Teşkilat mensuplarımızla, vatandaşlarımızla, bu davaya gönül veren kardeşlerimizle beraber el ele vererek dayanışma içinde 2019 seçimlerinde sandıkları patlatacak, ümmetin, milletin birliğini zirveye taşıyacağız.”

Ak Parti Giresun İl Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu, kongrelerine gösterilen ilgi dolayısıyla tüm katılımcılara ve Giresun halkına teşekkür etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.