AK PARTİ İL BAŞKANI AYTEKİN ŞENLİKOĞLU İLÇE ZİYARETLERİ

0
66

Ak Parti Giresun İl Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu ilçe ziyaretlerine Piraziz İlçesi ile devam etti.

İlk olarak AK Parti Piraziz İlçe Teşkilatını ziyaret eden Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Piraziz 6. Olağan Kongresi ile göreve gelen ilçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile gerçekleşen toplantıda bir araya geldi. Teşkilat çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri ile istişarelerde bulundu.

Piraziz ziyareti kapsamında Su Ürünleri Kooperatifi ve Piraziz – Bulancak Motorlu Taşıtlar Kooperatifini ziyaret eden Aytekin Şenlikoğlu, Balıkçı ve Şoför esnafı ile hasbihal ederek ,  “Hayırlı, bereketli bol kazançlar” dileklerini iletti.

Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Pirazizli Balıkçı ve Şoför esnafı ile istişarelerde bulunarak  burada yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı : “Bizim tek derdimiz var, o da milletimize Giresun’umuza Piraziz’imize hizmet etmek. ilimizin ve Pirazizli hemşehrilerimizin menfaatleri için gece gündüz çalışacağız ve eksiklikleri tamamlamak için gayret göstereceğiz. Her zaman sizlere ulaşılabilir olacağız.” dedi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.