Perşembe, Temmuz 18, 2019
SON DAKİKA
Home » İLÇELER » BULANCAK » ALİ AYDIN GİRESUN BASININ’DA

ALİ AYDIN GİRESUN BASININ’DA

İstanbul Esenler Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Müdürü Bulancaklı Hemşerimiz Ali Aydın’a yaptığı hizmetler nedeniyle Giresun’un gerek gurbetçi gerekse de yerel basını sahip çıktı.

Uzun yıllardır Giresun dışında yaşamasına rağmen her fırsatta Giresun ve ilçelerine yaptığı sıra dışı yardımlar ile gündeme gelen Ali Aydın’ın bu yardımları karşılıksız kalmadı.

Başta doğum yeri olan Bulancak olmak üzere Giresun’un İlçleri ve merkezine kendi kullandığı kamyonet ile gelerek yaptığı hayırlar nedeniyle bütün Giresun basının dikkatini çekmeyi başaran Ali Aydın’ın başka yöneticilerede örnek olması bekleniyor.
Ali aydın görev yapmakta olduğu İstanbul Esenler Belediyesi bünyesinde mavi kapak projesinide hayata geçirerek Türkiye çapında Esenler Belediyesinin ismini de duyurmayı başarmıştı.

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

RABİA NAZ SORUŞTURMASINA ESKİ BAKAN CANİKLİ’DEN MÜDAHALE

Ak Parti İstanbul Milletvekili, Eski Giresun Milletvekili ve Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli Sosyal Medya …

5 Yorumlar

  1. Ali Aydın kardeşimize yaptığı hizmetlereden dolayı teşekkür ederiz.

    • Sayın Alı Aydın sızı gurbetcı gıresun gazetesı sayesınde tanıdım sızın ıle ılgılı haberlerı hep bu gazeteden takıp ettım ben Almanyada yasıyorum sızden daha yuksek gorevlerde oldugu halde memleket akıllarına gelmeyenler cok ıyı bır orneksınız gazeteyıde sızı gundeme tasıdıgı ıcın kutluyorum hangı yoldaysanız allah yolunuzu acık etsın selamlar

  2. Giresun’a ve Giresunlulara yaptığı hizmetlerinin karşılığını aldığı dualarla Allah yolunu açık eylesin.İstanbulda Giresunlular olarak kendisi ile iftihar ediyoruz.

  3. Yıllardır Ali Aydın’ın haberlerini yapıyorum. Gazete ışık’ta bile çalışırken Ali Aydın’ın Haberini yaptım..En son haberi de bu… http://www.kerasushaber.net/haber_detay.asp?haberID=604

  4. Yorumları ile beni onurlandıran ve daha fazla hizmet etme azmini uyandıran değerli dostlara teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.