ALİ AYDIN GİRESUN BASININ’DA

5
72

İstanbul Esenler Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Müdürü Bulancaklı Hemşerimiz Ali Aydın’a yaptığı hizmetler nedeniyle Giresun’un gerek gurbetçi gerekse de yerel basını sahip çıktı.

Uzun yıllardır Giresun dışında yaşamasına rağmen her fırsatta Giresun ve ilçelerine yaptığı sıra dışı yardımlar ile gündeme gelen Ali Aydın’ın bu yardımları karşılıksız kalmadı.

Başta doğum yeri olan Bulancak olmak üzere Giresun’un İlçleri ve merkezine kendi kullandığı kamyonet ile gelerek yaptığı hayırlar nedeniyle bütün Giresun basının dikkatini çekmeyi başaran Ali Aydın’ın başka yöneticilerede örnek olması bekleniyor.
Ali aydın görev yapmakta olduğu İstanbul Esenler Belediyesi bünyesinde mavi kapak projesinide hayata geçirerek Türkiye çapında Esenler Belediyesinin ismini de duyurmayı başarmıştı.

5 YORUMLAR

    • Sayın Alı Aydın sızı gurbetcı gıresun gazetesı sayesınde tanıdım sızın ıle ılgılı haberlerı hep bu gazeteden takıp ettım ben Almanyada yasıyorum sızden daha yuksek gorevlerde oldugu halde memleket akıllarına gelmeyenler cok ıyı bır orneksınız gazeteyıde sızı gundeme tasıdıgı ıcın kutluyorum hangı yoldaysanız allah yolunuzu acık etsın selamlar

  1. Giresun’a ve Giresunlulara yaptığı hizmetlerinin karşılığını aldığı dualarla Allah yolunu açık eylesin.İstanbulda Giresunlular olarak kendisi ile iftihar ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.