Pazartesi, Mayıs 20, 2019
SON DAKİKA
Home » DÜNYA » ALMANYA’DA GİZEM KARA HEYECANI

ALMANYA’DA GİZEM KARA HEYECANI

Almanya’nın baden Wüttenberg Bölgesi Stuttgart yakınlarında faaliyetlerine başarı ile devam eden Karadeniz Giresunlular Bw Derneği 10. Geleneksel Giresunlular Dayanışma gecesinde sahne alacak Karadeniz ve Giresun’un en değerli hanım vokali Gizem Kara hayranları çok mutlu.

İlk kez Karadeniz Giresunlular Bw Derneği gecesinde sahne aldıktan sonra bir çok Avrupa organizasyonuna katılım sağlayan Karadeniz’in en sevilen hanım vokali Gizem Kara bir kez daha 02 Mart 2019 günü Stuttgart yakınlarında Erdmannhaussen Halle auf der Schray’da 10. kez düzenlenecek gecede sahne alacak olması Avrupa da yaşayan hemşehrilerimiz arasında büyük sevinç yarattı.

Karadeniz Giresunlular Bw Derneği yönetim kurulu büyük bir özveri ile gece gündüz gece için çalışma yaparken geceye katılacak olan Karadeniz ve Giresun hayranları için bir birinden güzel mahalli yemekleri ve gecede sahne alacak sanatçıları organize etmeye devam ediyor.

Gecede çok önemli süprizler de katılımcıları bekliyor.

İşte o gecenin afişi;

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

GİRESUNSPOR SEZONU GALİBİYETLE KAPATTI

Giresunspor sahasında oynadığı maçta Altınordu’yu 3-1 yenerek 2018-2019 Sezonunu galibiyetle kapatarak yeni sezonun hazırlıklarına başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.