Salı, Ağustos 20, 2019
SON DAKİKA
Home » GÜNCEL » AYTEKİN ŞENLİKOĞLU AKSU MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

AYTEKİN ŞENLİKOĞLU AKSU MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

AK Parti Giresun Belediye Başkan adayı Avukat Aytekin Şenlikoğlu Aksu Mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Her fırsatta esnaflar ve vatandaşlarla buluşan Ak Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Avukat Aytekin Şenlikoğlu, Aksu Mahallesinde hemşehrileriyle hasret giderdi.

Esnaf ve hemşehrileriyle istişarelerde bulunan Aytekin Şenlikoğlu her fırsatta esnaf ve mahalle sakinlerini ziyaret ederek, ihtiyaçlarını yerinde tespit ederek çözüm için çalışmalar gerçekleştirdiğini ifade etti.

İstişareler kapsamında oluşan ortak akıl ortamından şehrin kazançlı çıkacağını kaydeden Aytekin Şenlikoğlu, Gönül Belediyeciliği düsturuyla toplumun bütün kesimleriyle bir araya gelmeyi sürdüreceklerini dile getirdi.

Avukat Aytekin Şenlikoğlu “ Tüm esnafımıza hayırlı ve bereketli işler diliyorum. Esnafımız ve hemşehrilerimizle konuşmaya, onlarla buluşmaya devam ediyoruz. Bu şehrin sıkıntılarını ve sorunlarını çok iyi biliyor ve çözmek için sorumluluk aldık. Geleceğin Giresununda her şey daha güzel olacak. Projelerimizi, çalışmalarımızı Giresun’umuz için oluşturuyor, vatandaşımızın takdirinize sunuyoruz. Şehrimizin ihtiyaçları için ne lazımsa yapılacak. Projelerimizi açıklamaya devam edeceğiz. İnşallah 31 Mart’tan sonra bu açıkladığımız projeleri tüm Giresun’un hizmetinize sunacağız. Memleketimizin gönlü güzel insanlarına bizlere gösterdikleri ilgi, alaka ve teveccüh için teşekkür ediyorum. Her şey Memleket için, Her şey Giresun’umuz için” dedi.

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

BAKAN YARDIMCISI PRF. DR. A. HALUK DURSUN’U KAYBETTİK

Aslen Giresunlu hemşehrimiz Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Haluk Dursun, Van’da geçirdiği trafik kazasında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.