Pazartesi, Kasım 18, 2019
SON DAKİKA
Home » GÜNCEL » AYTEKİN ŞENLİKOĞLU BERAT KANDİLİ MESAJI

AYTEKİN ŞENLİKOĞLU BERAT KANDİLİ MESAJI

Giresun Belediye Başkanı Avukat Aytekin Şenlikoğlu Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Giresun Belediye Başkanı Avukat Aytekin Şenlikoğlu, Berat Kandilinin insanların suçlardan ve günahlardan kaçınmaları gerektiği bir gün olduğunu ifade etti.

Aytekin Şenlikoğlu, “Kurtuluş, af ve arınma gibi anlamlara gelen ve aynı zamanda Mübarek Ramazan ayının müjdecisi olan, Berat gecesine kavuşmanın sevinci içerisindeyiz. Berat Gecesi, insanlığa suç ve yanlışlardan kaçınmaları ve günahlardan arınmaları gerektiğini bir kez daha hatırlatmaktadır. Milletimizin birlik ve beraberlik duygularının, sosyal dayanışma ve kaynaşma özelliklerinin doruğa çıktığı kandil geceleri kendimize ve bütün insanlığa karşı sorumluluklarımızı hatırlamamız için büyük bir fırsattır. Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin ve bütün İslam âleminin Berat Kandilini kutluyor, bu gecede yapacağımız ibadet, dua ve yakarışların arınmamıza vesile olmasını diliyor, Berat kandilinin insanlığa barış ve huzur getirmesini Yüce Allah’tan diliyorum” dedi.

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

RABİA NAZ VATAN OLAYINDA CEPHE GENİŞLİYOR

Giresun’un Eynesil ilçesinde yaklaşık bir yıl önce evinin önünde yaralı bulunup, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.