Pazartesi, Kasım 18, 2019
SON DAKİKA
Home » GÜNCEL » AYTEKİN ŞENLİKOĞLU DERELİ KIZILTAŞLILAR İLE BULUŞTU

AYTEKİN ŞENLİKOĞLU DERELİ KIZILTAŞLILAR İLE BULUŞTU

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Avukat Aytekin Şenlikoğlu Kızıltaşlılar Derneğinin düzenlediği Teyyaredüzü mahallesinde ki organizasyona katıldı.

Yoğun kalabalık ve coşkulu bir katılımın yaşandığı toplantıda Aytekin Şenlikoğlu katılımcılara ilk açıkladığı“ Millet Bahçesi “ projesini tanıttı.

Proje detaylarını açıklayan Aytekin Şenlikoğlu şunları kaydetti; “İlk Projemizi hemşehrilerimizle buluşturduk. Önümüzdeki hafta diğer projemizi açıklayacağız. Her hafta sizlerle, kamuoyu ile paylaşacağız. Biz Giresun’umuzu çok seviyoruz ve gerekli bütün çalışmalarımızı yapıyoruz. Bu proje İlimize çok ama çok önemli katkı sağlayacak. Her alanda katkısı olacak. Gerek İstihdam, gerek sosyal, kültürel, etkinlik ve faaliyet anlamında 7’den 70’e tüm insanımıza hizmet sunacak. Bin 500 araçlık kapalı otopark, Bin 500 kişilik kültür ve kongre merkezi, girişimcilik merkezi, sporcu yetiştirme merkezi ve birçok önemli hizmeti içinde barındıran Giresun Millet Bahçesi. Kent merkezi tarihinin en büyük yeşil alanını yapmaya geliyoruz. Bu şehrin kaderini değiştirmeye geliyoruz.
Şehrimizin acilen alması gereken hizmetler var. Tabi projelerimizin devamı var. Trafik, ulaşım, otopark ve ciddi sıkıntıların yaşandığı tüm alanlarla ilgili çalışmalarımızı sizlerle paylaşacağız. Son 10 yılda belediyecilik anlamında bu şehre verilen sözler tutulmadı. Bizler inşallah 31 Mart itibariyle kaybetmiş olduğumuz bu yılların telafisi için geliyoruz” dedi.

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

RABİA NAZ VATAN OLAYINDA CEPHE GENİŞLİYOR

Giresun’un Eynesil ilçesinde yaklaşık bir yıl önce evinin önünde yaralı bulunup, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.