SON DAKİKA
Home » GÜNCEL » AYTEKİN ŞENLİKOĞLU ENGELLİ AİLELERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

AYTEKİN ŞENLİKOĞLU ENGELLİ AİLELERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Giresun Belediye Başkanı Avukat Aytekin Şenlikoğlu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Giresun Belediyesi tarafından düzenlenen yemek programına katıldı.

Engelliler ve aileleriyle bir araya gelen Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, masaları tek tek gezerek yemeğe katılanlarla sohbet etti.

Yemekte kısa bir konuşma yapan Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, ‘’3 Aralık Dünya Engelliler Gününüzü kutluyorum’’ diyerek şunları söyledi: “Bir gün değil, yılın 365 günü sizin gününüzdür. Belediye olarak engelli kardeşlerimiz her zaman önceliğimizdir. Şehrimizin doğusuna ve batısına engelli merkezleri planlıyoruz. Sosyal imkânlardan yararlanabilmeniz adına güzel düşüncelerimiz var. Bir süre sonra bu projelerimiz için adımlar atacağız. Bizler belediye olarak sıkıntılarınızda ve faaliyetlerinizde hep yanınızda olacağız. Bu konuda bir endişeniz olmasın. Ayrıca önemli bir ihtiyaç olan üst geçitlere asansör konusunda Karayolları ile de temasımız devam ediyor.”

Giresun Kent Konseyi Engelli Meclisi Başkanı Nihat Yayla da Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na teşekkür ederek; “ Başkanımız, belediye başkanı olmadan öncede bize her türlü desteği veriyordu. Şimdi de desteklerini artarak sürdürüyor kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından tüm katılımcılar, müzikli eğlence programı eşliğinde doyasıya eğlendi.

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

ESPİYE DEVLET HASTANESİNE NEDEN DOKTOR ATANMIYOR?

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun milletvekili Necati Tığlı, Espiye devlet hastanesinde yaşanan doktor eksikliği sıkıntısını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.