Pazar, Haziran 16, 2019
SON DAKİKA
Home » Manşet » AYTEKİN ŞENLİKOĞLU GİRESUN İSTEDİĞİ HİZMETLERİ ALDI

AYTEKİN ŞENLİKOĞLU GİRESUN İSTEDİĞİ HİZMETLERİ ALDI

Cumhur İttifakı AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Avukat Aytekin Şenlikoğlu, “Beka için milli karar, cumhur için istikrar düsturuyla yürüyoruz.” dedi.

Ak Parti iktidarı boyunca Giresun hizmetlerin en iyilerini aldı. Yerel seçimlerde kararı verecek olan halkımız aldığı bu hizmetleri en üst seviyede almaya devam edecek.

Uzun yıllar boyunca AK Parti’mizin güneşini kapatmaya çalıştılar. Kapatma davaları, 17-24 Aralık olayları ve 15 Temmuz hain darbe kalkışması ile güneşimizi kapatmaya çalıştılar ama kaybettiler.

Cumhur İttifakı Giresun Belediye Başkan Adayı Avukat Aytekin Şenilkoğlu; “Biz projelerimiz ile ilimizde ve ülkemizde ismimizin anılmasını istiyoruz. Milletimizin hayır duasından başka, çocuklarımızın geleceğini düşünmekten başka hiç bir derdimiz yok. Ülkemizde son zamanlarda planlanan bir takım algı oyunları ile yine bizi yenebileceklerini sanıyorlar. Onlara en iyi cevabı Cumhur İttifakı’nın gücüyle vereceğiz. 31 Mart’ta Giresun’da yeni bir destan yazacağız”

KAPI KAPI DOLAŞACAĞIZ

Avukat Aytekin Şenlikoğlu, “Önümüzde 2 hafta var, kapı kapı dolaşacağız. AK Parti hükümeti Giresun’a bu zamana kadar her istediğini vermiştir. Giresun’da AK Parti’ye aldığı hizmetler karşılığında desteğini hiçbir zaman esirgememiştir. Şimdi Cumhur İttifakı ile Giresun’a daha fazla hizmet vermek ve Giresun’dan daha fazla oy almak hedefindeyiz. Cumhur İttifakı ortakları AK Parti ve MHP’nin toplam oy oranından daha fazlasını almak istiyoruz. Son düzlüğe geldik. Şimdiye kadar her kapıyı çalmışızdır, herkese seçimlerin önemini anlatmışızdır ancak bir kez daha kapı kapı dolaşıp, 31 Mart’ın önemini anlatacağız. 31 Mart’ta Cumhur İttifakı’nın güçlü bir şekilde sandıktan çıkması için elimizden gelen ne varsa yapacağız. Durmak yok yola devam” diyerek sözlerini tamamladı.

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

GİRESUN ZİRAAT ODASI HAYALİ STOK UYARISI YAPTI

Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, fındıkta 165 bin ton hayali stok affı yapıldığını savunarak, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.