Perşembe, Temmuz 18, 2019
SON DAKİKA
Home » GÜNCEL » AYTEKİN ŞENLİKOĞLU PAZAR ESNAFINI ZİYARETİ

AYTEKİN ŞENLİKOĞLU PAZAR ESNAFINI ZİYARETİ

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Avukat Aytekin Şenlikoğlu, Pazar Esnafını ziyaret ederek, Pazar yerinde bulunan Tuhafiyeciler Derneği Başkanı Yılmaz Turan ve dernek üyeleriyle bir araya geldi.

Malpazarı esnafına hayırlı ve bereketli işler dileyen Ak Parti Giresun Belediye Başkan adayı Avukat Aytekin Şenlikoğlu, ardından Pazar yerinde bulunan Tuhafiyeciler Derneği ziyaretinde şunları kaydetti;

“Belediyecilik İnsanın doğumdan ölüme kadar her aşamada vatandaşımızın yanında olması bir gereken bir kurumdur. Gerek meslek hayatımda gerekse siyasi tecrübemizin bizlere gösterdiği belediyecilik anlamında neler yapılabiliri, neler olabiliri Parti olarak hamdolsun gerçekleştirebilecek konumdayız. Hamdolsun AK Partimiz Belediyeciliğin dersini verecek tecrübede. Yapılan hizmetler ortada. AK Belediyecilik Türkiye’de gıpta ile bakılan hizmetlere imza atıyorken, Maalesef Giresun son 10 yılını heba etti. Belediyecilik anlamında çok ama çok geri kaldık. Bizim Tek bir amacımız var, bu memlekete hizmet etmek. Biz burada doğduk. Avukat olduk. Görevimizi Giresun’da yürütüyoruz. Bu memleketin havasını soluyor, suyunu içiyoruz. Ekmeğini yiyoruz. Dolayısıyla bu memlekete borcumuz var. Vefa borcumuz var. Bir şehirde doğup büyürsünüz. O şehir seni büyütmüştür, bir yerlere getirmiştir. Senin de o şehre karşı sorumluluğun olması lazım. Biz o bilinçle hareket ediyoruz. Talip olduğumuz iş kolay bir iş değil. Çok sorumluluk, aynı zamanda da vebal isteyen bir iş biz bunların farkındayız. Ben bu memleketin evladıyım. İçinizden biriyim. 17 yıldır da siyasetin içerisindeyim. Giresun’un sorunlarını, sıkıntılarını ve beklentilerini çok iyi biliyorum. Sizlerin desteği ile ele ele hepimizin hak ettiği şehri ortaya çıkaracağız.’’ dedi.

Pazarcı esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Ak Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Avukat Aytekin Şenlikoğlu sorunları çözmek için elbirliği ile çalışacaklarını ifade etti. Esnaf ile sohbet ederek dertlerini dinleyen Ak Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Avukat Aytekin Şenlikoğlu’na pazar konusunda ve diğer konularda isteklerini dile getiren esnaflar, ziyareti için memnuniyetlerini dile getirdi.

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

FINDIK YENİ ÜRÜN ÖNCESİ ŞOK EDEN GELİŞME!

Giresun ve Doğu Karadeniz Bölgesinde 2019 yılı Fındık hasadı öncesi Fındık fiyatı 20 Türk Lirasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.