Pazartesi, Kasım 18, 2019
SON DAKİKA
Home » GÜNCEL » AYTEKİN ŞENLİKOĞLU PROJELERİNİ ANLATIYOR

AYTEKİN ŞENLİKOĞLU PROJELERİNİ ANLATIYOR

Cumhur İttifakı AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Avukat Aytekin Şenlikoğlu, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi çalışmaları kapsamında Teyyaredüzü ve Fevzi Çakmak mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Mahalle sakini vatandaşlarla sohbet eden Avukat Aytekin Şenlikoğlu, bir süredir kamu oyu ile paylaştığı projelerini anlatarak vatandaşların istek ve sorunlarını dinledi.

Avukat Aytekin Şenlikoğlu, yaptığı açıklamada, Giresun halkına hizmet etmeye sevdalı, Giresun’u daha ileri bir noktaya taşımaya kararlı olduklarını söyledi.

Halkın istek ve taleplerine büyük önem verdiklerini vurgulayan Cumhur İttifakı Giresun Belediye Başkan Adayı Avukat Aytekin Şenlikoğlu, “Biz bu yola halkımıza hizmetkar olmak için çıktık. Gücümüzü ve sorumluluğumuzu da sizlerden alıyoruz. Bu şehri sizlerle birlikte yönetmek istiyoruz. Bizim rehberimiz sizler olacaksınız. Biz halka hizmeti, Hakk’a hizmet olarak görüyoruz. Mahallelerimizin sorunlarını ve bu sorunların çözüm yollarını biliyoruz. Aşk ile koşan yorulmaz.” diye konuştu

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

RABİA NAZ VATAN OLAYINDA CEPHE GENİŞLİYOR

Giresun’un Eynesil ilçesinde yaklaşık bir yıl önce evinin önünde yaralı bulunup, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.