Perşembe, Kasım 21, 2019
SON DAKİKA
Home » SİYASET » BAŞBAKAN’IN GİRESUN GEZİSİ ERTUĞRUL MELİKOĞLU’NA YARADI

BAŞBAKAN’IN GİRESUN GEZİSİ ERTUĞRUL MELİKOĞLU’NA YARADI

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Giresun gezisinde duraklardan biri olan Görele ilçesi hem başbakan’ı ağırladı hem de son günlerin en önemli tartışması olan Tolga Erener mi? Ertuğrul Melikoğlu mu? aday olacak soruna cevap buldu.

Görele Belediye Başkanlığını Ak Parti’den iki dönemdir kazanan Mimar Etuğrul Melikoğlu ile 6 yıldır yürüttüğü Ak Parti Görele ilçe başkanlığından istifa ederek Aday Adayı olan Avukat Tolga Erener arasında süren kim aday olacak sorusuna yanıt Karadeniz gezisi kapsamında Görele mitingi ve ziyareti gerçekleştiren başbakan Recep Tayyip Erdoğan’dan geldi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Giresun’un Görele ilçesinde düzenlediği açılış ve miting sonrası Görele belediye başkanı Mimar Ertuğrul Melikoğlu’nun makamında gereçerek hem dinlendi hemde adaylık süreci ile ilgili ip uçları verdi.

Görele belediye başkanı Mimar Ertuğrul Melikoğlu başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a çeşitli hediyeler verirken ilçe başkanı dahil özel görüşmede kimsenin olmaması dikkat çeken en büyük unsurlardan biriydi.

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

GİRESUN MİLLETVEKİLİ CEMAL ÖZTÜRK BASIN AÇIKLAMASI

AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Giresun Limanı sahasında yapımı devam eden Gümrük Müdürlüğü Hizmet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.