Pazartesi, Ocak 20, 2020
SON DAKİKA
Home » GÜNCEL » BERKAY KUMAŞ YAPTIĞI TASARIMLA TAKDİR ALDI

BERKAY KUMAŞ YAPTIĞI TASARIMLA TAKDİR ALDI

Giresun Bilim Sanat Merkezi Öğrencisi Berkay Kumaş bu yıl 11. kez düzenlenen Ulusal Mobilya Tasarım yarışmasında çizdiği Dinazor yatak projesi ile hem sergileme hemde takdir alarak büyük bir başarıya imza attı.

Türkiye’nin en önemli kuruluşlarının bir araya gelerek düzenlediği ve bu yıl 11.kez yapılan Ulusal Mobilya Tasarım Yarışmasında Giresun Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesi Bilim Sanat Merkezi Öğrencisi Berkay Kumaş yaptığı Dinazor Yatak Projesi ile Türkiye çapında 928 Proje arasından ilk 40 proje arasına girerek büyük bir başarıya imza attı.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ethem Bakar’ın Abisi Aziz Bakar’ın Torunu olan Berkay Kumaş yaptığı Projenin ödül törenine davet edilerek takdir belgesi sunuldu.

Daha önce 8.Ulusal Mobilya Tasarım Yarışmasında da Otomobil Yatak Odası ile büyük başarı elde etmişti.

Berkay Kumaş aynı zamanda Giresun Merkez Boztekke Köyü Muhtarı ve Türkiye Kooparatifler Birliği Eski Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kumaş’ın Torunu Giresunlu yerel sanatçı Emrah Kumaş’ın oğlu.

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

ESPİYE DEVLET HASTANESİNE NEDEN DOKTOR ATANMIYOR?

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun milletvekili Necati Tığlı, Espiye devlet hastanesinde yaşanan doktor eksikliği sıkıntısını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.