Pazartesi, Kasım 18, 2019
SON DAKİKA
Home » Manşet » BURHAN TAKIR’DAN EKREM İMAMOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

BURHAN TAKIR’DAN EKREM İMAMOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Giresun’un Tirebolu ilçesine 3. kez belediye başkanı seçilen Burhan Takır 23 Haziran’da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Ekrem İmamoğlu’na hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

31 mart seçimlerinde Tirebolu belediye başkanlığına bir dönem aradan sonra 3. kez seçilen Burhan Takır iptal edilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin 23 Haziranda yapılan yenileme seçimleri sırasında bizzat gelerek destek verdiği Ekrem İmamoğlu’na seçimler sonrası hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığında gerçekleşen ziyarette Ekrem İmamoğlu Burhan Takır’a verdiği destekten dolayı teşekkür ederek. Türkiye’nin bütün şehirlerine lokomotif görevi yapan ve moral olan İstanbul’un Tirebolu ilçemize de imkanları ölçüsünde gerekli desteği vereceği sözünü verdi.

Tirebolu Belediye Başkanı Burhan Takır ise nazik kabul nedeniyle İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na teşekkür ederek her zaman dayanışma içinde olacaklarını ve Tirebolu halkının kendisine selamlarını iletti.

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

RABİA NAZ VATAN OLAYINDA CEPHE GENİŞLİYOR

Giresun’un Eynesil ilçesinde yaklaşık bir yıl önce evinin önünde yaralı bulunup, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.