Cuma, Kasım 22, 2019
SON DAKİKA
Home » SON DAKİKA » DERELİ’DE 2 KIZ KARDEŞ EVLERİNDE MAHSUR KALDI

DERELİ’DE 2 KIZ KARDEŞ EVLERİNDE MAHSUR KALDI

Giresun’un Dereli ilçesinde yoğun kar yağışından dolayı yaşadıkları barka evde mahsur kalan biri zihinsel özürlü iki kız kardeşi toplum destekli polisler kurtardı.

İlçe kaynaklarından öğrenilen bilgilere göre, Dereli ilçesinin Kuşluhan Mahallesi’nin kırsal alanı olan Altbaş mevkiinde, yaşadıkları barakada yoğun kar yağışı nedeniyle Fatma K. ile zihinsel özürlü kardeşi Hatice K. mahsur kaldı.

Olayın mahalle muhtarı tarafından İlçe Kaymakamı Ömer Faruk Kala ve Emniyet Amiri Cemal Akalın’a iletilmesi ile harekete geçen, Dereli ilçe Emniyeti’ne bağlı Toplum Destekli Polisler, olay yerine yaya olarak ulaştı.

Emniyet güçleri iki kız kardeşi mahsur kaldıkları barakadan aldılar.

Ayrıca zihinsel özürlü Hatice K. kardan dolayı yürüyemediğinden görevli polis memurlarının sırtında bir kilometre patika yolda taşınarak araca kadar getirildi.

Buradan Toplum Polisi tarafından Dereli Devlet Hastanesi’ne götürülen Fatma K. ile kardeşi Hatice K. tedavi altına alındılar.

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

GİRESUN’DA TORBACILARA GEÇİT YOK

Giresun’da torbacı olarak tabir edilen sokakta uyuşturucu satıcılarına yönelik yapılan operasyonda gözaltına alınan 6 kişiden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.