Cuma, Mayıs 24, 2019
SON DAKİKA
Home » FINDIK » E FINDIK HİZMETE GİRDİ
giresungoreleefindikhizmeti

E FINDIK HİZMETE GİRDİ

Son yılların modasına Fındık’ta ayak uydurdu. Giresun’un Görele ilçesinde faal olarak gazetecilik yapan Turan Sinirlioğlu aynı zamanda İnternet üzerinden Fındık satışı da yaparak bir ilke imza attı.

tursansinirlioglu

Son yıllarda internet üzerinden satış yapan siteler arasına fındık ürünü de yerini aldı.

Görele’de, fındık üreticisi Turhan Sinirlioğlu, bir ilke imza atarak kurduğu web sitesi üzerinden fındık ticaretine başladı.

Görele’de www.gorhelefindik.com adlı internet sitesi üzerinden satış yapmaya başlayan Sinirlioğlu amacının,gerek fındığın reklamını yapmak, gerekse fiyat artışına olumlu katkıda bulunmayı hedeflediklerini belirtti.

Sirinlioğlu; “Çeşitli nedenlerden dolayı fındık fiyatı hak etmediği değerde olduğu ortadadır. Bunun en büyük nedeni ise yeterince tanıtılmaması ve tüketilmemesinden kaynaklandığını söyleyebiliriz. Gerek tanıtımına gerekse satışına farklı bir boyut kazandırmak amacıyla web sitesi kurduk. Arık

www.gorhelefindik.com web sitemiz üzerinden reklamını ve satışını yapabileceğiz. Fındığımı piyasa koşullarında tüccara satmaktansa kendi belirlediğim fiyattan pazarlamayı tercih ediyorum.”dedi.

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

FIRTINA FINDIĞA ZARAR VERMİŞ OLABİLİR!

Giresun genelinde 06 Mayıs günü etkili olan fırtına doğmaya başlayan fındık filizinde zarara yol açıp …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.