ESENYURT BELEDİYE HEYETİ GÖRELE’DE

0
40

Giresun’un Görele İlçesi Belediye Başkanı Av. Tolga Erener, İstanbul Esenyurt İlçesi Belediyesi Teknik Başkan Yardımcısı Yunus Balta, Başkan Yardımcısı hemşerimiz Abdurrahman Ada ve beraberinde heyeti ilçede devam eden cadde inşaatını denetleme heyetini ağırladı.

Esenyurt Belediyesi Teknik Başkan Yardımcısı Yunus Balta, Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahman Ada, Esenyurt Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Cin ve beraberindekiler, Görele Belediye Başkanı Av. Tolga Erener, AK Parti Görele İlçe Başkanı Tayfun Emecen, mühendisler eşliğinde ilçede Esenyurt Belediyesi tarafından yapımına başlanan üst yapı çalışmaları devam eden Salih Sinirlioğlu Prestij Cadde Projesini yerinde incelediler.

Görele Belediye Başkan Av. Tolga Erener, Esenyurt Belediyesi Teknik Başkan Yardımcısı Yunus Balta, Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahman Ada ve beraberindekilere ilçenin kültürü olan kemence hediye etti.

Burada bir konuşma yapan Esenyurt Belediyesi Teknik Başkan Yardımcısı Yunus Balta, Salih Sinirlioğlu Prestij cadde projesinde görevli müteahhitlere, her yatırıma bir emek harcandığını, o nedenle her emeğinde bir özveri istediğini söyledi.

Esenyurt Belediyesinin Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna yardımlarının devam ettiğini belirten Yunus Balta, “Belediye Başkanımız Necmi Kadıoğlu, Esenyurt’taki çalışmalarının yanı sıra diğer bölgelerde de çeşitli çalışmaları bulunmaktadır. Bizlerde başkanımızın yardımseverliğini, iyilikseverliğini çeşitli bölgelerde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Başkanımız Necmi Kadıoğlu’na göre tüm yatırım ve hizmetler aynı derecede önemlidir ve Görele’ye yapılacak bu yatırımı da o derece önemsemektedir. Sonuçta her yatırıma bir emek harcanmaktadır. Bu emeğin kalıcı olması, gelecek nesillere en iyi şekilde aktarılması önemlidir. Başkanımızın isteği doğrultusunda bu yatırımı gelip buraya izleme gereği duyduk. Bir yatırımlar yapılırken, bir hatanın oluşması büyük bir sorumluluk ve vebal oluşturur” dedi.

Görele Belediye Başkanı Av. Tolga Erener, prestij caddede yapılacak küçücük hatanın trilyonluk yatırımı bertaraf edeceğini belirterek, “Her iş emek ister. Sizlerde bu emeğin karşılığını en iyi şekilde verip, ilçeye ve sizlere yakışanı yapmalısınız. Gerçekten yapmış olduğunu iş, küçük bir iş değil, burada yaşayan insanlara hitap edecek bir iş. Bunun bilincinde hareket edilmelidir. Şuanda çok iyi şekilde ilerliyoruz ve inşallah yakın zamanda buraya harcanan emeğin karşılığını alacağız” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.