ETHEM BAKAR’A BÜYÜK ONUR

4
32
ethembakarodulaldi

Gurbetçi Giresun Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Haberciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Bakar Türkiye’nin sayılı Üniversitelerinden biri olan Marmara Üniversitesi İktisat Fakultesi Öğrencileri tarafından yılın habercisi ödülüne layık görüldü.

ETHEMBAKARPNEL
Ethem Bakar Marmara Üniversitesi İktisat Fakultesi iktisat Kulübü Öğrencileri tarafından organize edilen “Kariyer Günleri” etkinliğinde yapılan anket sonucu “Yılın Habercisi” seçildi.
13 Mart 2012 günü Bakırköy Yunus Emre Kültür Merkezi Salonunda yapılan bir Panel ile ödülünü teslim alan Ethem Bakar’a panel boyunca oldukça yoğun bir ilgide gösterildi.
Kanal D Sabah Haberleri Sunucu İrfan Değirmenci ve Son haftaların Fenomen Dizisi Yalan Dünya Oyuncusu Tuna Orhan ile birlikte bir de panel veren Ethem Bakar Marmara Üniversiteli Öğrencilerin Kariyer Planlama ile ilgili sorularını cevaplandırdı.

panelbiterkenmarmara

Panelin Moderatörlüğünü’de yapan Ethem Bakar’a internet üzerinden haber yapma ve haber etkisi hakkında da sorular soruldu.

maramarauniversitesipanelogrenciler

marmarauniversitesiistisatkulubu

Yalan Dünya Ekibini temsilen Panelde bulunan Tuna Orhan dizinin gelecekteki seyiri hakkında bilgiler verirken, Kanal D Sabah Haberleri Sunucusu İrfan Değirmenci başarıyı yakalamanın nasıl güçlüklerden geçtiğini anlattı.

ethemodulunualdi

ethembakarveodulalanlar

Her üç katılımcısya Üniversite Öğrencileri adına İktisat Kulübü Yöneticisi Öğrencier tarafından ödülleri teslim edildi.

4 YORUMLAR

  1. TEBRİK EDİYORUM VE BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM. GAZETECİLİK ANLAYIŞINLA DURUŞUNLA DÜŞÜNCENLE KİŞİLİĞİNLE HERZAMAN EN ÖNDESİN…

  2. Sayin; Ethem Bakar Basarilarinizin devamini dilerim kendi aralarinda odul alip veren kisilere umarim kapak olmustur Universitelerde torpil olmaz cunki

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.