Çarşamba, Mayıs 22, 2019
SON DAKİKA
Home » MEDYA » GAZETECİLER DERNEĞİ MAKALE YAZMAYA BÜYÜK İLGİ

GAZETECİLER DERNEĞİ MAKALE YAZMAYA BÜYÜK İLGİ

Giresun Gazeteciler Derneği Başkanı Bekir Bayram, yürütmekte oldukları ‘Türk Medyasında Haber Takibi’ konulu projenin sağlıklı bir şekilde sürdürüldüğünü söyledi.

Giresun Gazeteciler Derneği’nin yürüttüğü ‘Türk Medyasında Haber Takibi’ konulu proje kapsamında hazırlanacak olan kitap için makale yazım aşamasının başladığı bildirildi.

Konu ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Giresun Gazeteciler Derneği (GGD) Başkanı ve Proje Yasal Temsilcisi Bekir Bayram, makale yazımı konusunda önceliği Giresun’da görev yapan gazetecilere verdiklerini hatırlattı.

KİTAP İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

GGD Bekir Bayram, “ Makale duyurularımızı üniversitelerin iletişim fakültelerine de duyurduk. Şu an itibarı ile makaleler gelmeye başladı. Makale konusunda diğer illerde bulunan gazeteciler cemiyetlerinden yoğun ilgi var. Yani şu anda sorunsuz bir şekilde projemizi yürütüyoruz. Projemize bağlı olarak Türkiye’de 3 İsveç’te 2 toplantı gerçekleştireceğiz. Türkiye’dekinin ilkini gerçekleştirdik. İsveçli gazetecilerin de katılımı ile başarılı bir organizasyon oldu ” dedi.

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

RABİA NAZ SORUŞTURMASINA ESKİ BAKAN CANİKLİ’DEN MÜDAHALE

Ak Parti İstanbul Milletvekili, Eski Giresun Milletvekili ve Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli Sosyal Medya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.