Pazartesi, Temmuz 15, 2019
SON DAKİKA
Home » Manşet » GİRESUN KAZAN DR.ORHAN ERZURUM KEPÇE DOLAŞIYOR

GİRESUN KAZAN DR.ORHAN ERZURUM KEPÇE DOLAŞIYOR

İYİ Parti Giresun Milletvekili Adayı Dr. Orhan Erzurum seçim çalışmalarını Yağlıdere, Bulancak ve Giresun merkezde sürdürdü. Halkın yoğun ilgi ve alakasıyla karşılaşan Erzurum, halkımıza diyorlar ki “Giresun bize emanet.” Siz emanete sahip çıkamadınız dedi.

Ak Parti Giresun Milletvekili adaylarının “Giresun bizlere emanet” sözlerine tepki gösteren İYİ Parti Giresun Milletvekili Adayı Dr. Orhan Erzurum “ Giresun halkı bu şehri 4 dönemdir sizlere teslim etti. İçinde bulunduğumuz durumu hepimiz biliyoruz. Siz emanete ihanet ettiniz, halkın beklentilerini karşılaşmadınız, Giresun’u geliştirmek yerine daha da küçülttüğümüz” dedi.

Yağlıdere’de vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Adayı Dr. Orhan Erzurum “İlçe halkımız bizlere her seçim destek vermiştir. Bugün bizlere gösterilen ilgi ve alakadan anlıyoruz ki yine bizleri yalnız bırakmayacaklar. Bizler Yağlıdere’nin sorunlarını ve çözümlerini biliyoruz. Hemşerilerim emin olsun, İYİ Parti iktidarında, Yağlıdere İYİ olacak, Giresun İYİ olacak” dedi.

İLGİ VE ALAKADAN YÜRÜYEMEDİ

Perşembe akşamı iftardan sonra seçim çalışmalarını Alparslan Caddesinde sürdüren ve halkın yoğun ilgisinden dolayı nedeyse yürüyemeyen İYİ Parti Giresun Milletvekili Adayı Dr. Orhan Erzurum sözlerine şöyle devam etti; Bir Ak Partili arkadaşımız çıkmış basın açıklaması yapmış, Giresun’un kaptanı benim demiş. Giresun’u bilmedikleri belli. Karadeniz hırçın ve dalgalıdır, Ege’ye benzemez. Burada Gemi kullanmak her babayiğidin harcı değildir. Giresun halkı o geminin limana hangi kaptan tarafından yabancılaştırılacağını çok iyi biliyor.

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

GİRESUN ESKİ MİLLETVEKİLİ MEHMET ALİ KARADENİZ VEFAT ETTİ

Anavatan Partisi 18. Dönem Giresun Milletvekili Orman Mühendisi Mehmet Ali Karadeniz bu akşam saatlerinde Ankara’da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.