Perşembe, Eylül 19, 2019
SON DAKİKA
Home » Manşet » GİRESUN MİLLETVEKİLİ NECATİ TIĞLI YILIN MİLLETVEKİLİ SEÇİLDİ

GİRESUN MİLLETVEKİLİ NECATİ TIĞLI YILIN MİLLETVEKİLİ SEÇİLDİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun Milletvekili Necati Tığlı Ordu’da Doğu Karadeniz Bölgesine yönelik yayın yapan Karadeniz Haberci Dergisi tarafından geleneksel olarak yapılan yılın en iyileri listesinde yer alarak ödüllendirildi.

Türkiye Büyük Millet Meclisinde en genç milletvekillerinden biri olan ve verdiği soru önergeleri ile dikkat çeken Giresun Milletvekili Necati Tığlı’ya Karadeniz Haberci Dergisi okurları tarafından yılın milletvekili ödülü verildi.

Doğu Karadeniz’e yönelik yayın yapan Karadeniz Haberci Dergisinin bölge okurları arasında geleneksel olarak düzenlediği “Yılın Enleri” listesini girenler ödüllerini Ankara’da bir otelde aldı.

Düzenlenen ödül töreninde konuşan Karadeniz Haberci Dergi ve Gazetesi İmtiyaz Sahibi Figen Çakmak, Doğu Karadeniz bölgesine yönelik “Yılın Enleri” sosyal etkinliği ile önemli bir olaya imza attıklarını söyledi.

Figen Çakma “Bu organizasyonların bölgenin sivil toplum kuruluşları ile özel, tüzel, kamu kurumlarını bir araya getirdiğini, aynı zamanda bölgeye hizmet veren kişi ve kurumların okur anketleri sonucu ödüllendirildi. Bu sosyal etkinliğimiz bölgemizin kamu, kurum ve sivil toplumunun itici gücü olmuş ve olmaya devam edecektir” dedi.

Gecede Ödül Alanlar Şöyle;

Yılın Milletvekili- Muhammet Balta (TBMM Çevre Komisyonu Başkanı)

Yılın Milletvekili- Bahar Ayvazoğlu (Trabzon Milletvekili)

Yılın Milletvekili- Metin Gündoğdu (Ordu Milletvekili)

Yılın Milletvekili-Necati Tığlı (Giresun Milletvekili)

Yılın Rektörü: Prof.Dr.Nihat Dalgın (Sinop Üniversitesi Rektörü)

Onur Ödülü: Mustafa Yılmaz (Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Özlük İşleri Daire Başkanı)Onur Ödülü: Mehmet Şaşmaz (Almanya Sigarasız Yaşam Derneği Başkanı)

Onur Ödülü: Av.Zekai Sana

Onur Ödülü: Osman Şahin (Almanya/Frankfurt Kültür Ataşesi)

Yılın Kurumu: FERRERO Fındık

Yılın Belediye Başkanları: İsa Demirci (Ordu/Akkuş Belediye Başkanı), Recep Çebi (Trabzon/Araklı Belediye Başkanı), Yusuf Yalçova (Ordu/Kumru Belediye Başkanı), Recep Yakar (Giresun/Bulancak Belediye Başkanı), Burhan Takır (Tirebolu Belediye Başkanı), Hayrettin Kaya (Sinop/Ayancık Belediye Başkanı), Ramis Uzun (Beşikdüzü Belediye Başkanı), İbrahim Sadık Edis (Vezirköprü Belediye Başkanı)

Yılın Yöneticisi: Erkut Çelebi (Trabzon-Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı)

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

TEPKİLERE RAĞMEN GİRESUN LİMANI İHRACAT ÜSSÜ ADAYI

Basın ve sosyal medyada Giresun şehrinin siluetinin bozulduğu gerekçesi ile Giresun Limanına yapılan silo ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.