Perşembe, Temmuz 18, 2019
SON DAKİKA
Home » EĞİTİM » GİRESUN ÜNİVERSİTESİ HEYETİ ALMANYA’DA

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ HEYETİ ALMANYA’DA

Giresun Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Ofisi Koordinatörlüğü’nce her yıl Temmuz ayı içerisinde düzenlenen ve geçen yıl yurtdışından 35 ayrı ülkeden öğrencilerin başvuruda bulunduğu GULÖS (Giresun Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Sınavı) bu yıl da bir çok ülkenin yanı sıra Almanya’dada yapıldı.

Bu kapsamda Almanya’ya giden Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun, burada sınavları gerçekleştirdikten sonra birlikte gittiği heyet ile bir takım ziyaretlerde bulundu.

İlk olarak sınavın yapıldığı DİTİB (Diyanet İşleri Türk İslam Birliği) Eğitim Merkezi Müdürü Kamil Polat’ı ziyaret ederek sınavla ilgili görüşlerini bildirdi. Daha sonra Avrupa Giresun Derneğini ziyaret eden Giresun Üniversitesi Rektörü Prf. Dr. Cevdet Coşkun, Üniversitemizi tanıtıcı bir sunum gerçekleştirdi. Sonrasında T.C. Köln Başkonsolosluğu Eğitim Ataşesi Prof. Dr. Mustafa Gencer’i ziyaret ederek fikir alış-verişinde bulundu. Son olarak T.C. Köln Başkonsolosu Ceyhun Erciyes ziyareti gerçekleştiren Prf. Dr. Cevdet Coşkun, burada da Giresun Üniversitesi ile ilgili bilgiler vererek ortak çalışma konusunda gerekli desteğin sağlanması için görüşmelerde bulundu .

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

FINDIK YENİ ÜRÜN ÖNCESİ ŞOK EDEN GELİŞME!

Giresun ve Doğu Karadeniz Bölgesinde 2019 yılı Fındık hasadı öncesi Fındık fiyatı 20 Türk Lirasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.