GİRESUN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ BİRİM ZİYARETLERİ

0
52

Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun’un, üniversite bünyesindeki birimlerin ihtiyaçlarını yerinde görmek, yeni atanan veya görevde yükselenleri tebrik etmek ve akademik-idari personellerle bir araya gelerek değerlendirmelerde bulunmak amacıyla düzenlediği ziyaretleri Güre ve Gazipaşa yerleşkelerindeki ziyaretlerle sona erdi.

Güre yerleşkesinde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ne gezen Rektör Prf. Dr. Cevdet Coşkun ve beraberindeki heyet, burada Dekan Prof. Dr. Betül Karagöz ile makamında görüştü. Fakültenin gerçekleştirdiği faaliyetler ve hayata geçirdiği projeler hakkında fikir teatisinde bulunulan toplantıdan sonra son bir yılda göreve başlayan ve üst kadroya yükselen akademisyenler ziyaret edildi. Ziyaretlerde akademisyenlerin özveriyle yaptığı çalışmaların üniversiteyi ileriye taşımada büyük rol oynadığını belirten Coşkun, yönetim olarak her zaman kendilerine destek vermeye hazır olduklarını ifade etti.

Daha sonra İslami İlimler Fakültesi’ne geçen Prf. Dr. Cevdet Coşkun, burada ilk olarak fakülteye bu yıl ataması yapılan ve üst kadroya atanan akademisyenleri ziyaret etti. Fakültede çeşitli incelemelerde bulunan Rektör Prf. Dr. Cevdet Coşkun, daha sonra akademik personelle bir değerlendirme toplantısı yaptı. Son bir yılda yapılan çalışmaların ele alındığı toplantıdan sonra ziyaretler Gazipaşa yerleşkesinde devam etti.

Tıp Fakültesi’nde gerçekleşen ziyarette Rektör Prf. Dr. Cevdet Coşkun, Dekan Prof. Dr. Canan Çelik ile makamında görüştü.  Bu yıl ataması gerçekleşen ve bir üst kadroya yükselen akademisyenleri odalarında ziyaret eden Coşkun, daha sonra Tıp Fakültesi bünyesinde görev yapan akademik personelle fakültenin ve çalışanların durumunun ele alındığı bir değerlendirme toplantısı yaptı.

Toplantı sonunda 11. Kültür, Sanat ve Spor Şenliklerinde dereceye girenlere ödüllerini veren Rektör Prf. Dr. Cevdet Coşkun, beraberindeki heyetle Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’na geçti. Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Birol Ertuğral ile okulun genel durumu hakkında görüşen Prf. Dr. Cevdet Coşkun, beraberindeki heyetle birlikte atölyeleri gezerek incelemelerde bulundu.

Üç gün süren birim incelemeleri, Prof. Dr. Cevdet Coşkun ve beraberindeki heyetin, yüksekokula bu yıl atanan ve bir üst kadroya yükselen akademik personeli odalarında ziyaret etmesiyle sona erdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.