Cumartesi, Aralık 14, 2019
SON DAKİKA
Home » Manşet » GİRESUN YÜZME İHTİSAS SPOR KULÜBÜ KURULDU

GİRESUN YÜZME İHTİSAS SPOR KULÜBÜ KURULDU

Başkanlığını Gazetemiz İmtiyaz Sahibi ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ethem Bakar’ın yapacağı Giresun Yüzme İhtisas Spor Kulübü Kuruldu.

2009 yılından bu yana Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) Giresun İl Temsilcisi olan Ethem Bakar’ın Giresun gençlerine spor alanında yenilenen havuz’da daha iyi hizmet verebilmek için kurduğu eğitim kadrosu ile milli sporcular yetiştirme hedefi olan, Giresun Yüzme İhtisas Spor Kulübü aynı zamanda çok yakında Fenerbahçe Spor Kulübü Yüzme Şubesinin temsilciliği olarak’da faaliyet gösterecek.

Yenilenen ve bugünden itibaren faaliyete geçen Giresun Giresun Olimpik Yüzme Havuzu’nda faaliyetlerine başlayacak olan Giresun Yüzme İhtisas Spor Kulübü özellikli eğitmen kadrosu ile dikkat çekecek.

Giresun Olimpik Yüzme Havuzunda Salı günleri 18-19 Perşembe günleri 18-19 Cumartesi günleri 11-12 ve Pazar günleri 11-12 saatleri arasında antrenman saatleri ve Tecrübeli hocalar eşliğinde 5-17 yaş arası Giresun’un yeni milli sporcu adaylarını yetiştirmek üzere yola çıkan Giresun Yüzme İhtisas Spor Kulübüne hizmet verecek eğitmen ve hoca kadrosu şu şeklide oluştu.

Cüneyt Şipal
Erhan Özcan
Alican Eskiçırak
Durmuş Ünal

Giresun Yüzme İhtisas Spor Kulübü adresi; Gedikkaya Mahallesi Nihatbey Caddesi 104 Sokak N0:34/A Mercan Evleri- Giresun adresinde faaliyetlerine devam edecek.

Kayıt ve İrtibat İçin ;

Cüneyt Şipal : 0 533 480 99 93 Erhan Özcan : 0 544 952 22 48 Ethem Bakar: 0 546 547 82 28

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

AYTEKİN ŞENLİKOĞLU ENGELLİ AİLELERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Giresun Belediye Başkanı Avukat Aytekin Şenlikoğlu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Giresun Belediyesi tarafından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.