Salı, Ekim 15, 2019
SON DAKİKA
Home » Manşet » GİRESUN YÜZME İHTİSAS’IN KARDEŞ TAKIMI ORDU DESTAN YAZDI

GİRESUN YÜZME İHTİSAS’IN KARDEŞ TAKIMI ORDU DESTAN YAZDI

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Ordu Olimpik Yüzme Havuzu’nda 12-14 Temmuz’da yapılan Türkiye Gençler Paletli Yüzme final yarışlarında Giresun Yüzme İhtisas kardeş takımı Ordu Yüzme İhtisas Spor Kulübü sporcuları büyük başarılar elde etti.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu 2019 yılı planlı faaliyetlerinden olan Türkiye Gençler Paletli Yüzme Şampiyonasına 17 şehirden 38 spor kulübü 152 erkek, 113 bayan sporcunun katıldığı yarışmalar, su üstü, çift palet, dip ve tüp disiplinlerinde 50, 800 metre arasındaki mesafelerde gerçekleştirildi.

Hakem, Organizasyon komitesi ve sporcu velileri ile birlikte 350 kişinin katıldığı şampiyonaya Türkiye Sulatı Sporları Federasyonu Başkanı Doçent Doktor Şahin Özen’de katıldı.

11 Temmuz günü Teknik kurul toplantısı 12 Temmuz Cuma günü saat 16:00’da başlayan yarışlar bugün itibari ile bitmiş oldu.

Şampiyonada Kardeş takımımız Ordu Yüzme İhtisas Sporcuları aynı zamanda Giresun Yüzme İhtisas Spor Kulübü Teknik Direktörü Cüneyt Şipal’in öğrencileri 400 Metre 200 Metre 100 Metre 50 Metre yarışmalarında birinci olurken, Kızlarda 100 Metre Serbest Takım Halinde Türkiye Şampiyonu Oldu.
Takım halinde bir çok madalya kazanan Ordu Yüzme İhtisas Spor kulübü Giresun Yüzme İhtisas Spor Kulübü için büyük bir örnek teşkil etti.

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Giresunlular Tellere Takılan Ayı için Seferber Oldu! – Giresun Haberleri 11.Bölüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.