Pazartesi, Kasım 18, 2019
SON DAKİKA
Home » Manşet » GİRESUN’A SAĞLIK HİZMETLERİ İÇİN ANKARA ÇIKARMASI

GİRESUN’A SAĞLIK HİZMETLERİ İÇİN ANKARA ÇIKARMASI

Giresun’a sağlık hizmetleri için oluşturulan heyet Salık Bakanlığına ziyarette bulunarak talep ve hizmetlerin iyileştirilmesi amacıyla resmen çıkarma yapıldı.

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğlluarı ve Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Kadir Aydın, Sabri Öztürk, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun Üniversitesi Rektörü Prf. Dr. Yılmaz Can, Giresun İl sağlık Müdürü Dr. Ahmet Bal, Ak Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı dan oluşan heyet Ankara’da yapımı tamamlanmak üzere olan Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesinin gereksinimi olan bütün teçhizat ve donanım için Salık Bakan yardımcısı Halil Erdemir ile görüşerek isteklerini dile getirdiler.

Görüşmede bitmek üzere olan yeni hastane için talepleri dinleyen Sağlık Bakan yardımcısı Halil Erdemir Giresun heyetine taleplerin en kısa sürede yerine getirileceğini ve hizmete açılacak hastanenin bir an önce faaliyete geçeceğinin müjdesini verdi.

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

RABİA NAZ VATAN OLAYINDA CEPHE GENİŞLİYOR

Giresun’un Eynesil ilçesinde yaklaşık bir yıl önce evinin önünde yaralı bulunup, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.