Pazartesi, Kasım 18, 2019
SON DAKİKA
Home » Manşet » GİRESUNSPOR NEREYE?

GİRESUNSPOR NEREYE?

Giresunspor’un dün saha ve seyircisi önünde oynadığı Altay maçında rakibi 26. dakikada 10 kişi kalmasına rağmen sahadan 2-1 yenik ayrılması şehri adeta korku trenine bindirdi.

Maçın ardından konuşan Teknik Direktör Kemal Kılıç, alınan sonuçla Giresunspor’un artık düşme potasının sıcaklığını hissetmeye başladığını söyledi.

Değerlendirmesine ‘ne kadar üzgün olduğumuzu anlatmak zor’ diyerek başlayan Teknik Direktör Kemal Kılıç, “Şu anda düşme potasında çok o sıcaklığı bütün bedenimizde hissedecek bir konuma geldik. Dolayısıyla herkesten özür dilememiz gerekiyor. Ne yaparsanız yapın bu sonuçları değiştirmek için kazanmanız gerekiyor. Son iki haftada iyi oyunlar oynadık ama ne olursa olsun kazanmak durumunda olan bir takımız. Herkes her takım bir şekilde o çemberi kırıp çıktılar bir tek biz yapamadık gibi bir tablo var” dedi.

Takımda son vuruşların beceriksiz ve kötü olduğunu ifade eden Kelam Kılıç, “Son bölümlerde büyük gayret sarf etti oyuncularımız, yanlış oynamamıza rağmen topu üçünü bölgeye kadar getirmemizin dışında orada ki sonlandırma ve vuruş bölümleri beceriksiz ve kötüydü” şeklinde konuştu.

“ARTIK MAÇ KAZANMAMIZ GEREKİYOR”

Altay’ın 70 dakikadan daha fazla bir süre 10 kişi mücadele ettiğini hatırlatan Teknik Direktör Kemal Kılıç, değerlendirmesini şöyle sürdürdü: “Kazanan takımı şiddetle kutlamak gerekiyor çünkü 70 dakikadan daha fazla eksik oynamak ağır sahada müthiş bir olay kendilerini kutluyorum. Kazandıkları iki golü de 10 kişiyken attılar ayrıca tebrik etmeyi hak ediyorlar. Takımımızın yeri gerçekten bu değil, Giresunspor camiasının yeri bu değil. Artık maç kazanmamız gerekiyor hatta üst üste kazanmamız gerekiyor ki bu girdapta, şu anda içinde bulunduğumuz korkunç ismini dahi anmak istemiyorum şeyden çıkmamız gerekiyor.”

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

RABİA NAZ VATAN OLAYINDA CEPHE GENİŞLİYOR

Giresun’un Eynesil ilçesinde yaklaşık bir yıl önce evinin önünde yaralı bulunup, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.