Pazar, Haziran 16, 2019
SON DAKİKA
Home » ARŞİV » Giresun un Dogal Dükkani Oldu

Giresun un Dogal Dükkani Oldu

Geleneksel ve yöresel yemeklerin agirlikli olacagi “Dogal Market” açilisinda Vali Dursun Ali Sahin kisa bir konusma yapti.


Vali Sahin, güzel bir tesisin açilisindan duydugu memnuniyeti dile getirerek bu tür tesislerin açilmasi ile birlikte halkimizin daha iyi hizmet alacagini söyledi.


Tesisin bölgede önemli bir boslugu doldurduguna dikkat çeken Vali Sahin, “Ilimizde turizmin gelismesi için bu tür tesislerin hizla çogalmasi gerekli. Hizmet sektörü alaninda bu tür güzide tesislerin açilmasi kaliteyi getirmekte ve bu sayede halkimiz daha iyi hizmet alacaktir.” dedi.


Belediye Baskani Kerim Aksu’da; Eski degerlere sahip çikilarak yöresel mutfagimizin tanitildigi bir isletme açilmasindan memnunluk duydugunu belirterek hayirli ugurlu olmasini diledi. 

Konusmalarin ardindan Vali Sahin, Kesap Kaymakami, Giresun ve Kesap Belediye Baskanlari tarafindan kurdele kesilerek açilis yapildi. Açilisa Giresun Valisi Dursun Ali Sahin, Giresun Belediye Baskani Kerim Aksu, Kesap Kaymakami Dr. Polat Kara, Kesap Belediye Baskani Dr. Nihat Yilmaz, Tirebolu Belediye Baskani Burhan Takir, Il Genel Meclisi Baskani Osman Öden, Il Özel Idare Genel Sekreteri Mehmet Emür, Il Saglik Müdürü ve Giresunspor Kayyim Heyeti Baskani Dr. Cengiz Cindemir, Il Kültür ve Turizm Müdürü Emin Yilmaz, bazi Il Genel Meclis Üyeleri, Giresunspor Teknik Direktörü Bahri Kaya ve Profesyonel Futbol Takiminin bütün futbolculari, Sivil Toplum Kurulus temsilcileri ve çok sayida davetli katildi.

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları Neden Arttı?

Motosiklet kimine göre bir hayat biçimi, kimilerine göre ise özgürlük ve bitmek bilmeyen bir keyif …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.