Cuma, Mayıs 24, 2019
SON DAKİKA
Home » GÜNCEL » GİRMEP GİRESUN GÜNLERİNE HAZIR

GİRMEP GİRESUN GÜNLERİNE HAZIR

Kısa adı GİRMEP olan Giresun Medya Platformu Yönetim Kurulu GİMEV Giresun ve İlçeleri İmam Hatip Lisesi Mezunları Mensupları Vakfı’nın İstanbul Eyüp’te bulunan merkezinde toplandı.

İstanbul Eyüp’te bulunan GİMEV’de toplanan Giresun Medya Platformu geçmiş süreci kısaca analiz ettikten sonra, 2 Mayıs’ta başlayacak olan Giresun Günleri hakkında değerlendirmelerde bulundular.

Toplantıya Giresun Medya Platformu Başkanı Ali Şükrü Kara, Genel Sekreter İbrahim Balcıoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Şaban Kutlu, Oğuzhan Kılıçaslan, Metin Ruşen, Hasan Kübüç ve Yahya İpek katıldılar. GİRFED Başkanı Hasan Turan, Esenyurt Giresunlular Derneği Başkanı Abdurrahman Ada, GİMEV Başkanı Ali Aydın, Nuri Yılmaz ve Abdullah Öner Meral de toplantıya katılarak görüş ve düşüncelerini dile getirdiler.

Toplantı sonunda bir açıklama yapan Giresun Medya Platformu Başkanı Ali Şükrü Kara “Giresun Medya Platformu elinden geldiğince Giresun’a ve Giresunlulara faydalı işler yapma çabasındadır. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Giresun Günleri etkinliği düzenleniyor. Giresun Medya Platformu olarak bu etkinlikte yerimizi alacağız. Standımızda bir çok üst düzey yöneticiyi, siyasetçiyi ve bürokratı konuk edeceğiz. Giresun’un sorunlarını ilgililere ve kamuoyuna iletmeye çalışacağız. Önümüzdeki süreçte Giresunluların temsilde daha iyi konumda olması için girişimlerimiz olacak” şeklinde konuştu.

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

KÜÇÜKÇEKMECE GİRESUNLULARI BULUŞTURAN İFTAR

İstanbul’da Giresunluların yoğun yaşadığı bölgelerden biri olan Küçükçekmece’de düzenlenen iftar programına yoğun bir katılım gerçekleşti. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.