GURBETÇİ GİRESUN GAZETESİ 6. YAŞINA GİRDİ

0
43

Gurbetçi Giresun Gazetesi 19 Nisan 2009 günü saat:16.50 de ilk kez yayınlanmaya başladı. Böylece dün itibari ile gazetemiz altıncı yaşına girdi.

Degerli okurlarımız kurulduğu günden bugüne kadar bir çok alanda çığır açan internet ortamında yayınlanıyor olmasına rağmen bir çok basılı gazetenin üzerinde okuyucu kitlesine sahip olan Gurbetçi Giresun Gazetesi 6. yaş gününü kutluyor.

İlk reklam anlaşmasını yaptığımız ve yayın yaptığımız günden bugüne gazetemizin yayın çizgisinden asla taviz vermemesi, yayın ilkesi tarafsız ve gerçek haberleri okurlarına ulaştırmak olan Gurbetçi Giresun Gazetesi özellikle Avrupa’da yaşayan hemşerilerimize doğru ve güncel haber ulaştırmayı kendine vazife edindi.

Dünyadaki bütün Giresunluların buluşma noktası sloganı ile 19 Nisan 2009 yılında kurulan gazetemiz 6. yaşına girdi.

Değerli okurlarımız burada oluşan emek bir çok arkadaşımızın manevi desteği, bizlerin ise maddi olanaklarını sonuna kadar kullanmamız ile ortaya çıkmaktadır. Yerel manada bizlere destek veren bir kaç kurumun dışında iş dünyasında elde ettiğimiz kazançları yine sizlere daha iyi hizmet verebilmek maksadı ile gazetemize yatırım olarak kullanmaya devam ediyoruz.

Gazetemize manevi olarak destek veren temsilcilerimiz özellikle, Almanya NRW İhsan İncekara, Giresun Merkez Spor Şenol Özdemir, Tirebolu Ahmet Pir’e bu dönem yaptıkları katkılar nedeniyle bir kez daha teşekkür borç biliyoruz.

Yayın kurulumuz ile yapacağımız toplantı ile yeni dönem için yayın ilkeleri oluşturup yazılı metne dönüştüreceğiz.

sefasahineditor

Yeni yayın döneminde aramıza katılan yeni haber editörümüz, Sefa Şahin’e aramıza hoş geldin diyoruz. Yeni dönemde yeni temsilciler ile yolumuza devam edeceğiz. Gazetemizde temsilci olarak görev yapan bütün arkadaşlarımıza bugüne kadar yaptıkları katkılar nedeniyle bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Yeni yaşımızın bize değerli okurlarımıza ve Giresun basın camiasına hayırlı olmasını diliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.