HASAN ALİ TÜTÜNCÜ;NURETTİN CANİKLİ GİRESUN İÇİN ŞANS

0
53

AK Parti Giresun İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü, Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli’nin Giresun için bir şans olduğunu belirterek, Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli’nin birikim ve tecrübelerini Giresun için yatırıma çevireceğini ifade etti.

AK Parti Giresun İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü, Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli ile birlikte el ele gönül gönüle Türkiye ve Giresun için çalışacaklarını ifade etti.

Ak Parti Giresun İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü yaptığı açıklamada şunlara yer verdi, ‘’Kamuoyunun malum olduğu üzere 2. Olağanüstü Kongremizde Genel Başkanlığa seçilen Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanımız tarafından 65. Hükümeti kurmak üzere Başbakan olarak görevlendirilmiş ve akabinde 65. Hükümet kurulmuştur. Yeni kurulan kabinede Milletvekilimiz Nurettin Canikli Başbakan Yardımcısı olarak görevlendirilmiştir.

65’inci Türkiye Cumhuriyeti Hükümetinde, Milletvekilimiz Nurettin Canikli’nin Başbakan Yardımcılığı görevini üstlenmesi kentimiz ve hemşehrilerimiz için gurur ve heyecan vesilesi olmuştur. Bu görevlendirme, başta AK Parti teşkilatları olmak üzere partili partisiz tüm hemşerilerimiz için bir gurur ve sevinç kaynağı olmuştur.

Giresun milletvekilimiz Nurettin Canikli’nin Başbakan Yardımcısı olması bizim için sürpriz olmadı, çünkü bunu hak ediyordu.  Başbakan Yardımcımızın geçmişi başarılarla doludur.  Başbakan Yardımcımız, gerek milletvekilliği gerekse Gümrük ve Ticaret Bakanı olarak görev yaptığı dönemlerde gösterdiği azim ve gayretiyle iz bırakmış, başarıları sebebiyle 65. Hükümette Başbakan Yardımcılığı görevini üstlenmiştir. Bu durumu Giresun için büyük bir şans olarak görüyorum. Sayın Başbakan Yardımcımızın birikimi, tecrübesi ve bugüne kadar ülkemiz ve ilimiz adına yaptığı hizmetleri, tecrübesiyle çok daha ileriye taşıyacağına inanıyorum.
Bugüne kadar Giresun’a gelen her yatırımda emeği ve imzası olan Başbakan Yardımcımız, inşallah bundan sonrada Giresunlular için bir gurur kaynağı olmaya devam edecektir. Bilgisi, birikimi, altyapısı ve bugüne kadar yaptığı görevlerle devletimizin en üst kademesine gelen Başbakan Yardımcımız, eminizki bu birikimlerini bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada ilimiz için yatırıma çevirecektir.
Hayırlı olsun.

Allah bu yeni görevinde Başbakan Yardımcımız Nurettin Canikli’yi ve bizleri utandırmasın. İnşallah bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da el ele gönül gönüle ülkemiz ve ilimiz için çalışmaya devam edeceğiz.’’ dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.