Pazar, Haziran 16, 2019
SON DAKİKA
Home » KÜLTÜR SANAT » HAYRİ TEMUR TURİZM HABER SİTESİ YAYINDA
turizmdencomhaber

HAYRİ TEMUR TURİZM HABER SİTESİ YAYINDA

Giresunlu hemşerimiz Turizmden.com Genel Yayın Yönetmeni ve Gurbetçi Giresun Gazetesi Giresun Temsilcisi Hayri Temür Hizmete giren Turizmden.com haber portalında turizmle ilgili günlük haberlerin tümünü bulabilmenin mümkün olduğunu söyledi.

turizmdenhaber

 

Turizmle ilgili haberler ve köşe yazılarının bu haber portalında mevcut olduğunu kaydeden Hayri Temür, “Siteyle ve yazılan köşe yazılarıyla alakalı kendinize ait yorumları yazıp, diğer okuyuculara ulaştırabilirsiniz. Günlük olarak güncellenen haberleriyle Türkiye’nin farklı şehirlerinde faaliyet gösteren otelleri de buradan takip edebilirsiniz.

Turizmden.com’a vermiş olduğunuz reklamlarla binlerce kişiye aynı anda ulaşabilir, var olan hedef kitlenizin yelpazesini genişletebilirsiniz. Turizmle ilgili gündemi Turizmden.com’dan takip eden binlerce ziyaretçimiz, verdiğiniz reklamlarla sizden haberdar olacaktır. Reklamlarınızı sitede yer alacak haberlerle desteklemeniz de ayrı bir avantaj.” dedi.

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

42. GİRESUN AKSU ULUSLARARASI FESTİVALİ SONA ERDİ

Giresun Belediyesi’nin ev sahipliğinde 19 Mayıs tarihinde Fotoğraf Sergileri ile başlayan 42. Uluslararası Giresun Aksu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.