Perşembe, Kasım 21, 2019
SON DAKİKA
Home » GÜNCEL » İNTİHAR MI? DEĞİL Mİ? SORULAR CEVAP BULACAK

İNTİHAR MI? DEĞİL Mİ? SORULAR CEVAP BULACAK

Aracında kafasından vurulmuş olarak bulunan Emniyet Amiri Hakan Yüksekdağ’ın Giresun’un Bulancak ilçesinde soru işaretleri arasında kılınan cenaze namazından sonra toprağa verildi.

Ankara’da aracında ölü bulunan Ankara İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi’nde görevli emniyet amiri 35 yaşındaki Hakan Yüksekdağ’ın cenazesi, memleketi Giresun’un Bulancak İlçesi’nde toprağa verildi. Hakan Yüksekdağ’ın kuzeni Ahmet Aydın, olayın intihar olduğuna inanmadıklarını söyledi, Kimse intihar diyerek beni inandıramaz. Büyük bir operasyon olduğunu düşünüyoruz dedi.

Ankara Dikmen’de aracında başından aldığı kurşunla hayatını kaybeden Emniyet Amiri Hakan Yüksekdağ için Bulancak ilçesi Eski Cami’de cenaze töreni düzenlendi. Cenaze törenine Hakan Yüksekdağ’ın yakınları, Giresun İl Emniyet Müdür Yardımcısı Engin Bayraktar ve Latif Aksu, Giresun Asayiş Şube Müdürü Rıfat Nurol Demir, Bulancak Kaymakam Vekili Hüseyin Çam, vatandaşlar ile polis memurları katıldı. Olayın gerçekleştiği tarihten bir gün sonra doğum günü olduğu öğrenilen Hakan Yüksekdağ’ın 5 yaşındaki oğlu Furkan Yüksekdağ da babasının cenazesinde saf tuttu. Minik Furkan’ın cenazede yaşananlardan habersiz çevresindekilerin yaptıklarını yapmaya çalışması, boş gözlerle bakması törene katılanları çok üzdü. Hakan Yüksekdağ’ın cenazesi, ikindi namazı sonrasında kılınan cenaze namazının ardından Bulancak İlçesine bağlı Talipli Köyü’nde toprağa verildi.

“İNTİHAR ETTİĞİNE İNANMIYORUZ”

Kuzeni Ahmet Aydın, 2 çocuk babası Furkan Yüksekdağ’ın güler yüzlü, babacan ve dost canlısı bir insan olduğunu belirterek intihar ettiğine aile olarak inanmadıklarını söyledi. Olayın sonuna kadar araştırılması gerektiğini belirten Ahmet Aydın, 6.5 milyar intihar eder ama en son intihar edecek olan Hakan Yüksekdağ olur. Dün çocuğunun doğum günüydü, bugün cenazesini kaldırıyoruz. Olmaz. 6 ay önce bir çocuğu daha dünyaya gelen insan intihar etmez. Silahının üzerinde kan izi olmadığını duyduk. Bunu intihar etmediğinin en büyük kanıtı olarak görüyoruz. Kesinlikle intihar olduğunu düşünmüyoruz. Kimse intihar diyerek beni inandıramaz. Büyük bir operasyon olduğunu düşünüyoruz dedi.

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

SEYYİT VAKKAS ÖĞRENCİ YURDU ÖĞRENCİLERİ SINIRA MARŞLI DESTEĞİ

Giresun’da Seyyit Vakkas Öğrenci yurdu öğrencileri Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.