Pazartesi, Mart 19, 2018
Breaking News

İŞ-KUR GİRESUN İL MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN BÜYÜK BAŞARISI

İŞKUR Genel Müdür Yardımcısı Adnan Yıldırım, İŞKUR Hukuk Müşaviri Mehmet Kurt ile birlikte Giresun Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünü ziyaret etti.

İŞKUR Giresun İl Müdürlüğü’nün son bir yıl içerisinde yapılan değerlendirmede 81 il arasında ilk 10. sırada yer aldığını ifade eden İŞKUR Genel Müdür Yardımcısı Adnan Yıldırım, başarılı çalışmalarından dolayı İl Müdürü Mustafa Sarı’yı tebrik etti. Ziyaretiyle ilgili bilgi veren Genel Müdür Yardımcısı Adnan Yıldırım, şöyle konuştu: “Giresun Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 2013 yılı kurum çalışmalarında Türkiye genelinde 81 il arasında yapılan performans değerlendirmesinde 10. sırada yer almıştır. Bu başarısından dolayı kurum personeline şahsi ve Genel Müdürlük adına teşekkür ederim. Ayrıca, hizmetin daha etkin ve verimli sunulması için bina ve personelle ilgili ihtiyaç ve sorunları yerinde tespit ettik. Hizmet binası ve personel konusunda eksikliklerin giderilmesi için ihtiyaç duyulan destek verilecektir.” Dedi.

İŞKUR’un, işsizlikle mücadele amacıyla kurulduğunu hatırlatan Adnan Yıldırım, İŞKUR personellerine mevcut istihdamı korumak, geliştirmek ve vatandaşa her daim güleryüzle hizmet vermeleri hususunda tavsiyelerde bulundu.

Check Also

GİRESUN BELEDİYESİ ÜRETEN KADIN PROJESİ

Giresun Belediyesi’nin ev sahipliğinde yapılan “Üreten Kadın Gelişen Toplum” konulu toplantıya katılan Belediye Başkanı Kerim …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir